2733
2734
عنوان

بیسوادی به چه قیمتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3319 بازدید | 199 پست
عزیزم چرا زود ازدواج کردی؟

شوهر چیز جذابی نداره برم دنبالش رسم بود کمک خواستم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

واي دقيقا منم همينطورم.منتها من درسمو تموم كردم.نقاشيم خوبه ولي دلم پزشكي ميخواست ك نزاشت برم.ابجيش داره برا پزشكي ميخونه ميخوام دق كنم ولي چيزي نميگم

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
خخخخ تو اگه معدلت بیست بود پس چرا شوهر کردی نکنه مادرت اشتباهی به حا دبیرستان خونه شوهر ثبت نامت کرد

چقد طرز صحبت کردنتون بده جا نیش زدن دلداری میدادین بد نبود معدل منم بیسته رشته تحربی باور نداری بیا مدرسم گوله نمک حیف نشی

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
😂فدای توام بشم نمبدونم گوگل داشتم میچرخیدم دیدمش خیلی دلبره به دلم نشست گل سرشم فابریکشه😂

🤣قربونت

خیلی ماهه بنده خدا قیافش😉

البته اینا دخترکش ای اون زمانا بودن ها

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2740
عزیزم شرمنده چرا حرف چرت میزنی خب اون بنده خدام زن گرفته که زن زندگی باشه و براش بچه بیاره. بچه دلش ...

بچه دار شدن انتخاب دونفره است و بیشتر هم مادر 

چون سختی ها و مشکلات بیشترش برای مادر هست ضمن اینکه برای ایشون بارداری و زایمان تو این سن خطرناکه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
من 31 سالمه به خدا هنوز از ازدواج میترسم!

والا هیچی توش نیست همش بدبختیه اینا هم که میگن خوبه ۵ سال اول ازدواج شون هست یا دیروز شوهرش یچی براش خریدع.

خودتو بدبخت نکن

۱۶ سالگی وقت متاهل بودنه آخه😐 عجبا آینده ات خراب میشه خو

کدوم خری میره دنبال شوهر که من دومیشم

شوهر چیز جذابی نداره برم دنبالش رسم بود کمک خواستم

رسم بود شوهر کردن تو سن پایین؟ 🤔 الله اکبر... یعنی به زور شوهرت دادن؟ چرا آخه؟ بهر حال ما که شوهرتو نمیشناسیم که بخوایم کمک کنیم خدا کمک کنه راضی بشه 

عشق سالهای کرونا... پسرم 
2706