2733
2739
عنوان

بیسوادی به چه قیمتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3318 بازدید | 199 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی صدبار بگو

خودم کردم که لعنت بر خودم باد

اره دخترم👊🏻

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
2728
2740

قبل از ازدواج باید باهاش توافق میکردی درستو ادامه بدی.اینجور مردا نمیخوان آدم پیشرفت کنه و ازش بالاتر بره عقده ای ان عزیزم

توهم اصلا ب حرفش گوش نکن راجب بچه

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
فداتشم😂

راست میگه 

پروفت خیلی خوبه🤣

عکس کی هست حالا؟

سنجاق سر هم زدی براش😋😝

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
خب چرا زود شوهر گردی که اینجوری شه

شوهر چیز جذابی نداره برم دنبالش رسم بود کمک خواستم 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

استارتر وقتی برات قادری میکنه تو هم موذی شو .

هیچ کاری براش نکن همش بگو حوصله ام سر رفته غر بزن نق بزن خونه مامانش عنق باش و تو قیافه برو و‌اصلا کمک نکن چیزی هم گفت بگو وقتی تو من رو از آرزوهام دور میکنی منم نمیذاره تو حالت خوب باشه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش