2733
2734
عنوان

دلم نمیخاد جدا شم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 62 پست

خودتو به خاطر حرف مردم و آبرو و حیثیت و این چیزا اذیت نکن. وقتتو تلف نکن. هیچکدوم از اونایی که نصیحت میکنن و به صبر و تحمل دعوت میکنن قرار نیس مصیبت بکشن جای تو. اون لحظه که اراده کنی خودتو نجات بدی خدا دستتو میگیره مطمئن باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نه. سه سال زیر یه سقف زندگی کردیم. زندونی. شکنجه. رابطه از پشت اجباری دائمی. توهین. بددهنی. غیرتی ...

شوهرمن عصبی بود . بچه ننه خانوادش اذیتم میکردن خیلی

اونم هیچی نمیگفت عصبی که میشد کتکم میزد.

ولی چیزی که برام قابل تحمل نبود بی تفاوتیش به زندگی بود اصلا من وزندگیش براش مهم نبویم

ولی من حالم خیلی بده

مال منم لج کرده میدونم  ولی پدرمم میگه غیر ممکن بزارم برگردی فقط من دآعون شدم مردا هیچیشون نم ...

نه  بابات درست میگه تو به صد فکر کن که اگه به نود هم رسیدی تو برنده باشی ببین بگو مثل بابات میخوام جدا شدم برو دنبال کارات در این صورت اگه برگشت خودشو اصلاح میکنه و طلاق هم نگرفتی که مطمعن باش و شک نکن برمیگرده

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
2731

عزیزم میگی هیچیکی این ازدواج رو نمی‌خواست یعنی روزاولم شماخواستین باایشون ازدواج کنید ایشون دوس نداشتن؟

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2740
شوهرمن عصبی بود . بچه ننه خانوادش اذیتم میکردن خیلی اونم هیچی نمیگفت عصبی که میشد کتکم میزد. ولی چ ...

این ناراحتی به خاطر عشق بیش از حد نیست به خاطر نگرانی راجب آینده و عمری خست که رفته وگرنه بدی های یک نفر فراموش نمیشه که

مال منم لج کرده میدونم  ولی پدرمم میگه غیر ممکن بزارم برگردی فقط من دآعون شدم مردا هیچیشون نم ...

نماز کن فیکون حضرت ابالفضل رو بخون .بسیار موثر هستش.

یه چیزی نذر کن که این بخت بد از سرت بره.

اینا همه چشم نظر هستش.

نذر خوب بکن .مثلا یه تیکه از طلاهات رو برای یه خانواده خیلی فقیر نذر کن.

انشالله جواب بگیری.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
عزیزم میگی هیچیکی این ازدواج رو نمی‌خواست یعنی روزاولم شماخواستین باایشون ازدواج کنید ایشون دوس نداش ...

ادم به شدت کینه ای 

نمیدونم حس میکنم به خاطر خانوادش تن به ازدواج داده

مال من برنمیگرده  هیچ وقت کوتاه نیومد به خاطر زندگیش  الان دیگه اصلا نمیاد

فکر میکنی بخاطر تو هم نباشه بخاطر مهریه و دوسال الاف شدن تو دادگاه ها و هزینه ای که برای زندگی صرف شده بر میگرده حداقل مطمعنم تلاش میکنه 

فکر میکنی طلاق به ضرر مرد نیست؟ 

یعنی هیچ کی از یه مرد نمی پرسه چرا طلاق گرفتی و براش مهم نیست ...حتما مهمه

منم از دلتنگی دارم میپوکم شوهرم میگه برگرد ولی درست نمیشه که بدتر هم میشه بهش گفتم دلم تنگه ولی مجبورم چون تو داری ظلم میکنی

2706