2733
2739
عنوان

دلم نمیخاد جدا شم😔

1274 بازدید | 62 پست

واقعا از طلاق میترسم نمیخام جدا شم.

شوهرم خیلی اذیتم کرده از بچه ننه بودنش از قهرکردنای چند هفته ایش.ازش خواهش کردم بریم مشاور نیومد.هی بعد هر دعوا میگفت برو خونه بابات . یه هفته پیش زنگ زد با کلی داد و بیداد به بابام که بیا حرف بزنیم بابامم اومد من برد و وکیل گرفت برای کارای طلاق

شوهرمم وکیل  گرفته نمیدونم چی توسرش میگذره.

هیچکی ن خانواده من ن خانواده همسرم ن شوهرم این زندگی رو نمیخاد فقط از اولش من خواستم.

اخه تک و تنها میتونم کاری بکنم.اونم الان با یه شوهر غد.

یعنی راهی هست خودش پشیمون بشه 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مردها   اکثرشون  مخالف  مشاوره  هستن.  و علتش رو  اخرش  نفهمیدم  چرا.

علت  قهر کردن  های شوهرت  چیه ؟ شاید شما  در  رابطه عاطفی  یا  کلامی  با  هم   مشکل دارید   .  خودت  برو  مشاوره.  صادقانه  با مشاوره حرف بزن.  کم و  زیاد نکن.  برای طلاق  هم  اصلا  عجله  نکن.    

منم تو شرایط توام شوهرم میگه نمیخواد منو اما از لجش میگه میدونم و خیلی غده...من تصمیم گرفتم یکم از لحاظ قانونی ترسش بدم بعد دوهفته یه کاری کنم سکوت کامل ببینم میاد یا نه

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
منم تو شرایط توام شوهرم میگه نمیخواد منو اما از لجش میگه میدونم و خیلی غده...من تصمیم گرفتم یکم از ل ...

مال منم لج کرده میدونم 

ولی پدرمم میگه غیر ممکن بزارم برگردی

فقط من دآعون شدم مردا هیچیشون نمیشه

ت عقد جدا شدی؟ چطوری این حس داری

من نه. سه سال زیر یه سقف زندگی کردیم. زندونی. شکنجه. رابطه از پشت اجباری دائمی. توهین. بددهنی. غیرتی و شکاک بودن. الکلی بودن. از همون روز عقد شروع کرد. شش ماه دوست بودیم ولی نشون نمیداد چه کثافتیه. اون لحظه که اراده کردم و اومدم از خونه ش بیرون فکر میکردم تو دنیا تنهای تنهام. ولی خدا دستمو گرفت. هنوز مهریه مو نتونستم بگیرم ولی خدا بهم پول رسوند. خیلیا کمکم کردن. دوستای زیادی پیدا کردم. الان هم کار میکنم. هم کارایی که دوس دارم انجام میدم. کلاس اواز میرم کلاس پیانو میرم. میگم میخندم. بهترین دوس پسر دنیارو دارم

2706