2733
2739
عنوان

جواب این سوالات ازدواج رو میدین؟

936 بازدید | 106 پست

وقتی پسری به خواستگاری دختر میره، یکی از سوالاتی که معمولا دختره میپرسه اینکه چقدر اهل همراهی در خرید هستین؟ یعنی وقتی مادر و خواهرتون میخاد بره لباس برای خودش بخره  شما هم همراش میرید و نظر میدین؟ یا اینکه کلا خرید کردن رو دوست ندارید؟

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج

جواب من: واقغیتش من همراه مادرم وفتی بخاد برای خودش چیزی بخره،نمیرم حوصله ام سر میره از این پاساژ به اون پاساژ، تا شب ار این مغازه به اون مفازه گشتن. اما قاعدتا همسر ادم فرق میکنه، درسته؟  حالا فرض کنید یک آقا هم علاقه به خرید لوازم ورزشی داشته باشه، خانم میتونه صبح تا شب اون رو تو پاساز های ورزشی همراهی کنه؟ حوصله اش سر نمیره؟

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج
جواب من: واقغیتش من همراه مادرم وفتی بخاد برای خودش چیزی بخره،نمیرم حوصله ام سر میره از این پاساژ به ...

چه سوالا سختی ازت پرسیدن

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
هنوز نیومده بفکر خریدعه 🥴🥴

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2706