2737
2739

خودتون وضعیت تحصیلی و مالی خونواده خوب 

اگه یکی بیاد خواستگاریتون که 

دیپلمه وضع تحصیلی ومالیشون خیلی پایینتر 

کارش فنی و تو شرکته.قدبلند  و خوش تیپ ظاهر بالای متوسط  .خونه در حد یه ۸۰ متری نوساز و یه ماشین معمولی داره 

اصلا خوش فکر نیست مثلا این همه مدت شرکت کار میکرده خب بیاد بیرون ببینه چه کاراهایی بهتری میتونه انجام بده خیلی ها ایده میگیرن خودشون کارگاه و شرکت راه می اندازن یا مثاا ادامه تحصیل نداده تا کار بهتر داشته باشه بادرآمد بیشتر به روز نیست کامپیوتر بورس و زبان بلد نیست 

گفته یاد میگیرم همه رو ادامه تحصیلم میدم 

خیلی تحصیلکرده مذهبیش رو دیدم که زن باز بودن از همه ترسیدم

بسیار نجیب صبور باگذشت باادب بامحبت متواضع صادق متعهد وفادار راز دار چشم پاک دست پاک ساده و صمیمیه بسیا باشعور به اهدافتون احترام بذاره و حمایتتون کنه کار خونه رو هم وظیفتون ندونه 

اهل کار اهل نماز و روزه است عاشقتون باشه 

اصلا اهل کینه بددلی بددهنی دهن بینی لجبازی حسادت خساست تکبر و انحرافی نیست اهل غیبت و ...وابسته نباشه با فرض شناخت کامل اخلاقی 

میپذیرید ؟

خودتو کشتی😂😂😂😂 

بابا دختر چرا اینقدر گیر دادی به مدرکش بخداااا مدرک شعور نمیاره وقتی کنارش خوشبختی راحت زندگیتو کن خودتم پیشرفت کن اخه مگه تو خودت برا پیشرفت خودت داری تلاش میکنی که گیر دادی به اون خوب اخه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای شما نه ک این سطح فکرته والبته درسته ی شخص چشم گوش بسته وبی توقع مناسبشه منم خوشم ار ادم منفعل نمیادبعدا تونظرت بی عرضه میادنمیتونی از نظر روانی بهش تکیه کنی ازدواج نکردن خیلی بهتراز ی انتخاب صددرصدمخالف محور فکری ادمه

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

ولی خونواده ی من مدرک و تحصیلات خیلی مد نظرشونه خودم گفتم اره چون هنوز 20سالمه لیسانسم نگرفت فعلا ولی قطعا ادم بزرگتر بشه و فوق و دکترا بخونه انتظارش برا مدرک هم میره بالا دیگه 

2738
باید توضیح داد

تو واقعا یه مشکل روحی روانی داری وسواس فکری داری برو پیش یه مشاور زندگی برا خودت نذاشنی باای افکار .موفق باشی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین گلم من خودم فوق لیسانسم میخوام راجبه خواهرم بکم 

خواهرم خودش لیسانس بود توی کارخانه مسول آزمایشگاه بود با کارگر دیپلمه همون کارخانه ازدواج کرد ک ازش ۴ سال کوچکتر بود پسره 

اون موقع خواهرم خیلی خوشحال بود شوهر میکنه ولی حالا شوهرش اصلا ب فکر آینده نیس هر چی در میاره، میخاد بخوره فکرش خیلی کوتاهه 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

وقتی میخوای یه نفر رو اینقدر سبک وسنگین کنی یعنی ته دلت راضی نیست میشه ازدواج اجباری که تا یه مشکلی پیش بیاد به جای فداکاری و تحمل ،خودخوری و زجر بکشی که این انتخاب من نبود مجبور شدم 

خودتو کشتی😂😂😂😂  بابا دختر چرا اینقدر گیر دادی به مدرکش بخداااا مدرک شعور نمیاره وقتی کنارش ...

اصلا نمیشه دوتا ادم ک یکی کمال گراست یکی قانع باهم زندگی کننن اگ مرد کمال گرابودخوب بود ولی اینجا زن کمال گراست وخودشم ادم موفقیه

پز مدرک نمیدن تلاش کردن رشد کنن بخط فکریشون تغییرمیکنه مخصوصاخانماشاغل وتوانمندنمیتونن قناعت مرد و روزمرگیشو تحمل کنن از زاویه ببین دوست عزیز وگرنه ک تهش همه زیرخاکیم مهم اینه ک انتخابای درست داشته باشیم واین مدت از تمام جنبه هادرکنارهم لذت ببریم وارامش فکرداشته باشیم 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

اگه مسئله فقط تحصیلاتشه که الان همه دانشگاها بدون کنکور و غیر حضوری دانشجو میگیرن ادامه تحصیل میده‌.

ولی به نظرم مشکل از عروس خانمه که ایشونو در حد خودش نمیبینه و تمام سجایای اخلاقیش در مقابل تحصیلاتش بی ارزشه

احساس میکنم این آدم شوهرته، چی از جونش میخوای، چرا اینقدر با بقیه مقایسه ش میکنی،واقعا حیف اون که به پات سوخته، خوبه خودت تمام رفتارای خوبشو میدونی و همشمقایسش میکنی، خدا به اون صبر بده واقعا

به نظرمن اول اخلاقش مهمه 

بعد سطح درامدش 

میتونی باهاش شرط کنی ک ادامه تحصیل بده . البته این خواسته نبایدبه صورت اهرم فشار باشه

واسه خوش فکری و مستقل کار کردنش باید بهش اعتماد به نفس بدی و همراهی ش کنی تا به اونجایی که دوس داری برسه

2706