2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لسی چندتا بچه داری؟؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2738
منم شنیدم اگه خودتون بچه دارین و اون طرف بچه دار نمیشه اشکالش چیه دل یکیرو شاد میکنی

اون بچه چی؟ حق نداره پیش پدر مادر واقعیش باشه؟ ینی ادما انقد مهربون شدن که واسه شاد کردن دل همدیگه بچه هاشونو میدن به یکی دیگه؟ عجب😑😐چه دنیای گل و بلبلی داریم 

میتونی از من تقلید کنی🙃ولی شک نکن تُ هیچوقت نمیتونی من باشی

من اگه پدر و مادرم من رو میزاییدن تا بدنم به یکی دیگه و دلیلشون برای زاییدنم این بود که میتونن زاد و ولد کنن منم مثل خودشون واگذارشون میکردم

اونا من رو به غیر واگذار میکردن. من اونا رو به خدا و به تمام مقدسات

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
چند وقت پیش یه خانومی تو سایت قرار بود این کارو برا خواهر شوهرش بکنه. اسمش یادم نیس

آره يادمه در قبال خونه ...چون اوضاع ماليشون خراب شده بود

دلتنگ پدر و مادرم هستم   لعنت به اين کرونااااااا