2733
2734
عنوان

درگیریِ منِ ۱۸ ساله با پوستم +عکس 🤍🦋💚

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 40 پست
پوستت ک خیلی خوبه منی ک عین اینه شفاف بود الان پر از لک و جوش شده چی بگم

این اصلا برای من خوب نیست من پوستم خیلی خوب بود و این دیدن این حالت واقعا حالمو نیگیره

در این حوالی به سر میبرم🤍🌛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

,واقعا پوستت زیاد بد نیست عزیزم فقط پیشونیت جوش داره کنکور تموم شه میخوابی سیاهی دور چشمات برطرف میشه ی مدتم آبرسان بزنی پوستت خیلی شفاف میشه الان کم آب شده

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2731

ماست واسه پوستایی ک چرب باشه خوب نیس و باعث جوش میشه.

بهت پیشنهاد میونم ماسک خونگی استفاده نکنی فعلا چون ممکنه بدتر شه حتما از شوینده خوب استفاده کن و ی روتین مناسب داشته باش مطمئن باش خوب میشی

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂
2740

صورتت خوبه بابا درگیر نشو من موقع که ای میخاستن عقدم کنن یعنی جایی نبود جوش نداشته باشه رفتم دکتر بدتر شد کرم پماد داد وحشتناک قرمز پوسته پوسته شد وایی چه کشیدم من 

واسه جوش خوبه؟ نشاسته ذرت؟ میشه توضیح بدی چجوری ممنون میشم

پوستو عین اینه صاف و تمیز میکنه، همه نوع جوش و جای جوش و لک و همه چیو از بین میبره اصن فوق العاده ست

اره نشاسته ذرت

یک فاشق ماست کم چرب با یه قاشق مربا خوری یا نوک قاشق غذا خوری نشاسته، بزن رو پوستت بعد ۲۰ دقیقه کامل خشک میشه با اب سرد بشور

هرروز یک هفته بزنی تاثیرشو میبینی

تنها راه چاره صابون تریاک اصله فیک نباشه اصل باشه 

من دقیقا همینجوری بودم با جوشای قرمز گنده 

یه دوره فقط صابون تریاک زدم جوشام کلا خشک شد ولی برای جاشون کاری نکردم خودشون رفتن 

و اینکه وقتی جوشات کلا رفتن یه فوم یا ژل شستشو مناسب پوستت بگیر 

2706