2733
2734

یکی از دوستام بچه دار نشد بعد زن برادرش حامله بود قرار شد بچه ش رو بده به این وقتی دنیا اومد داد ولی خانومه افسردگی گرفت مریض شد کلا بیمارستان بستری شد اومدن بچه رو برد خانومه خوب شد

دوستتم رفت از پرورشگاه یه دختر آورد بزرگ کرده حالا نامزدیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو رو خدا اگه کسی نمیتونه بچه بزرگ کنه باردار نشه.به فکر اون طفل معصوم باشه که بعدا بفهمه چه ضربه بدی میخوره .اون موقع نمیفهمه که خالش بچه نداشت یا کس دیگه میگه پدر و مادرم منو نخواستن

بچه هم از اینکه بخشیدنش خوشحال میشه؟ یک روانی تحویل جامعه میدین، اونا هم برن از پرورشگاه بچه بیارن واقعا کار بدیه آدم بچه شو بده به خواهرش و جاریش و... بزرگ‌کنه،

ما همینطوری حس میکنیم پدرمادرمون بینمون فرق میذارن واگذارمون هم میکردن که دیگه هیچی🤦‍♀️

دوست من بچه دار نمیشد یکی از فامیلاشون زنش سر زا رفت بچه روداد به دوستم الان یه دخترشیرین زبون شده که نگوپدرش پشیمون نشدچون دوستم وشوهرش عین چشماشون ازش مراقبت کردن 

دوستت دارم،متاسفم،لطفا من را ببخش،متشکرم😍😇
2740
الان اسى ميخواد بده ياااااا بگيره؟

میخواد بده

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
دوست من بچه دار نمیشد یکی از فامیلاشون زنش سر زا رفت بچه روداد به دوستم الان یه دخترشیرین زبون شده ک ...

پدر آره، من از مادر تعجب میکنم بتونه همچین کاری بکنه

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗