2737
2739
عنوان

بیاین به مشورتتون احتیاج دارم😶😶😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 89 پست

غذاتو بخور زودتر تا بیاد سر سفره بشین وربرو حتما که نباید بگی خوردم من یه مادربزرگ داشتم خدابیامرز میگفت حتا نمک ادویه ای که به غذا میزنیدو از شوهرتون مخفی کنید درگه برو تا آخر خط

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
تو رو زیادی داره.. قدر نمیدونه یه خرده خودتو بگیر... محلش نذار زیاد میدونم دلت شکسته  یه خرد ...

آره به خاطر بچه هام هیچ جا نمیرم ،به نظر خودم دلیلش همین هم هست

اما با دوتا بچه شیر به شیر هیچ جایی نمیشه رفت

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذاتو بخور زودتر تا بیاد سر سفره بشین وربرو حتما که نباید بگی خوردم من یه مادربزرگ داشتم خدابیامرز م ...

من خیلی ساده هستم میدونم دقیقا به خاطر همین هم هست

2728
بیشتر غذا درست کن و قبل اومدنش یا خودتو سیر کن یا بچه هاتو.به طعنه و حرفاش توجهی نکن .به خودت برس بی ...

ممنون،باید روش زندگیم تغییر کنه،تا به امروز دلم می سوخت بخوام یه قاشق غذابدون اون بخورم

آره به خاطر بچه هام هیچ جا نمیرم ،به نظر خودم دلیلش همین هم هست اما با دوتا بچه شیر به شیر هیچ جایی ...

برو خونه مامانت یه دو روز. یکم کمکت نگهشون دارن

خودت برویه قدمی بزن

یا بیان خونت پیشت یکم کمکت کنن

خودتم ضعیف شدی... من یکیشو داشتم میدونم دوتا بچه دیگه خیلی سخته

یکم به خودت برس. لباس قشنگ و مرتب. ارایش. برای روحیه خودت خوبه

یه خرده هم با شوهرت سرسنگین باش. بذار بدونه تو هم ادمی. دل داری

ذکر یا ودود هم خیلی بگو

گروه نارنجی  وزن اولیه 70  🍁 هدف اول 65 🍁وزن هدف 58

نداشتن برنامه ریزی و فداکاری شاید مشکل تو باشه

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
برو خونه مامانت یه دو روز. یکم کمکت نگهشون دارن خودت برویه قدمی بزن یا بیان خونت پیشت یکم کمکت کنن ...

مامانم فوت شده خونه نامادریم هم کم میرم دختر بزرگم ایراد گیره جایی باشم هم خودم اذیت میشم هم دیگران

2738

روز های تعطیل حق شماست کل روز یا یک نیم روز رو برای خودت وقت بگذاری

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

تا زمانی که خودت به خودت احترام نذاری دیگران به تو احترام نمی کذارند

برو خونه مامانت یه دو روز. یکم کمکت نگهشون دارن خودت برویه قدمی بزن یا بیان خونت پیشت یکم کمکت کنن ...

ممنون حتما به حرف هاتون عمل میکنم

ضعیف که خیلی مثل پیرزن ها شدم ۲۸سالمه 

حتی یک دقیقه هم مسیولیت بچه ها رو قبول نمیکنه

چه طور میشه تغییر کرد ؟

خودت پیداش کن اما اینو بدون قبل از همسرداری و فرزنداری باید از خودت مراقبت کنی 

تا زمانی که خودت به خودت احترام نذاری دیگران به تو احترام نمی کذارند

نمیرسم به خودم اصلا،مسیولیت بچه سنگین همینطوری هم از خودم ناراضیم ،فکر میکنم مادر خوبی نبودم

ممنون،باید روش زندگیم تغییر کنه،تا به امروز دلم می سوخت بخوام یه قاشق غذابدون اون بخورم

غذا رو با قابلمه نیار سر سفره که  ، بکش تو دوتا بشقاب، بیار بزار سر سفره

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
2706