2733
2734

همسرم یه آدم ایراد گیر،سر کار که میره شوخ ،مسخره

اما تو خونه که میاد خشک یه کلام هم بخواد حرف بزنه باید التماسش کنی

غذا بیارم پای سفره نگاه نمیکنه ما هستیم یا نه حتی بعضی اوقات کل غذا رو میخوره واسه ما هم نمیزاره(بچه کوچیک دارم مشغول غذا دادن به او هستم یا مشغول کاری )

من دوتا بچه شیر به شیر دارم به جای درک این غذیه از خونه داریم ایراد میگیره 

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

ی روز ی شرایطی مهیا کن مجبور شه بچه رو نگه داره چندساعتی اذیت بشه بفهمی شماچی میکشی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واسه خودت غذا کنار بذار.اگه همه رو خورد دلت نسوزه نذار بفهمه غذا میذاری واسه خودت

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
واسه خودت غذا کنار بذار.اگه همه رو خورد دلت نسوزه نذار بفهمه غذا میذاری واسه خودت

به بهونه میره تو آشپز خونه چک میکنه

2738
ی روز ی شرایطی مهیا کن مجبور شه بچه رو نگه داره چندساعتی اذیت بشه بفهمی شماچی میکشی

بزارم سیصد بار زنگ میزنه

زنگ میزنه مامانش احوالش رو میگیره حتی میپرسه در مورد غذا خوردنش که به خودت برس و از این حرف ها اما منو نمیبینه

شما هم به شوخ طبعیاش بخند و مقابله به مثل کن مثل همکاراش.تا سر ذوق بیاد و همون رفتارو تو خونه کنه

از همون دوران خواستگاری هم همینطور بود خودش رو جدی میگرفت چون احترام زیادی بهش میگذاشتم

اما بعدا فهمیدم از بس مسخره هست همکاراش براش تره هم خورد نمیکنن

به بهونه میره تو آشپز خونه چک میکنه

خب قبل اینکه شامو بیاری خودت تو اشپزخونه ی چیزی بخور جون بگیری.یا قبل اینکه شام بیاری بچتو سیر کن.بخدا این مردا دو روز دیگه ادم ی چروک رو صورتش بیفته هزار غلطی میکنن ب بهانه اینکه زنمون رنگ و لعاب نداره ب خودش نمیرسه.دختر ااول فکر خودت باش

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
یه بشقاب براخودت بکش اول بعد شروع کن به بچه ها غذابده.

غذا بزارم برای خودم یه جوری نگاه میکنه آدم زهر مارش میشه

بزارم سیصد بار زنگ میزنه زنگ میزنه مامانش احوالش رو میگیره حتی میپرسه در مورد غذا خوردنش که به خودت ...

دیگه شمام مثل خودش رفتار کن ی سر غر بزن بچه ها اذیت میکنن 

خواهر من ۳تا بچه داره اول خودش غذاشو میخوره میگه من جون نداشته باشم حتی کسی نیس واسه اینا غذا درست کنه اولویتو بذار باخودت بعدشم ب اندازه واسش بکش بذار جلوش 

برا اینجور مردا باید غر غرو بود

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706