2733
2739
عنوان

وقتی خودم رو با بعضی نی نی سایتی ها مقایسه میکنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من با مشاور حرف زدم بهم گفت تا وقتی درست تموم نشده شاغل نشدی ازدواج نکن که ظلمه بهت 

چرا تو این سن که میتونی با دوستات وقت بگذرونی شیطنت کنی ازاد باشی 

فکر و خیال بچه و قرض و قسط و.... داشته باشی؟ 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
روزی که دختران سرزمینم بفهمن ازدواج هدف زندگی نیست و صرفا یه انتخابه،اون روز،روزِ منه😑

روز منم هست واقعا تنها هدف دخترا شده این من دلم نمیخواد ازدواج کنم باید یخه کیو بگیرم تو دنیا

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔
2740

عزیزم نی نی سایت باعث شده زودتر از موعد به فکر ازدواج و بچه بیفتی.  به نظرم یه مدت نیا اینجا بچسب به درس و کار و زندگیت.  ازدواج هم به وقتش اتفاق میفته.  وقتی خواستی باردار بشی ان شاالله بیا اینجا تاپیک بزن. 

پروفایل عکس خودم نیست

عاقل باش بخدا هیچ چیزی تو خواستگار و ازدواج نیس ‌ .زندگیت رو کن و کیف کن و حتما تحصیل کن ...صبر کن تا عاشق بشی نه خواستگار پیدا شه!منظورم دوس پسر نیس! بخدا لذت ببر از زندگیت ...

من با مشاور حرف زدم بهم گفت تا وقتی درست تموم نشده شاغل نشدی ازدواج نکن که  ظلمه بهت  چر ...

دقیقا

تازه بعضیاشون که تو سن کم ازدواج کردن بچه دار شدن با یه غروری حرف میزنن انگار چه کار شاخی کردن😂اول درس و شاغل شدن بعد ازدواج

من دغدغه های خودمو با همسنام که متاهل هستن مقایسه میکنم خندم میگیره😂

عزیزم نی نی سایت باعث شده زودتر از موعد به فکر ازدواج و بچه بیفتی.  به نظرم یه مدت نیا اینجا بچ ...

واقعا از وقتی قرنطینه شدیم و اومدم اینجا نظرم کلا راجع به زندگی عوض شده😞