2733
2739

21 سالمه مجردم بعد خیلی ها تو نی نی سایت 21 سالگی دو تا بچه هم دارن حالا این که افتخار نیست ولی خیلی ها عقدن یا نامزدن تو این سن😔بعد به مامانم که میگم بهم میگه واقعا هنوز به بلوغ لازم برای ازدواج نرسیدی. البته راست میگه هنوز خیلی بچه م واقعا. خیلی  رفتارهای بچگونه دارم.

اون روز ی جا کامنت گذاشتم گفتم من تا حالا خواستگار نداشتم. ی دختره اومد گفت "یعنی 21 سالته تا حالا خواستگار نداشتی؟؟؟ خیلی عجیبه😨 شاید دعا خورت کردن. اصلا مگه میشه دختر تا 21 سالگی خواستگار نداشته باشه😨"

یا مثلا ی جا نوشته بودن عینکی ها خواستگار ندارن😐 شاید چون عینکی م تا حالا خواستگار نداشتم؟😐

پارسال دو نفر از همکار های بابام من رو خواستن معرفی کنن بعد بابام گفت دختر من هنوز بچه ست تو سن ازدواج نیست.(البته 20 سالگی که واقعا بچه بودم)

حالا مشکلم اینه که نی نی سایت خیلی رو من تاثیر میذاره یعنی بعضی وقت ها با خودم فکر میکنم شاید من مشکلی دارم😔😔😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم اتفاقا شما راه درست رو میری

اول درست رو بخون به بلوغ عقلی برس پخته بشی بعد ازدواج کن هیچ عجله ای نیست پربازدید ترین تاپیک امروز رو بخون استارتر ۱۹ سالشه همش تاپیک میزنه از شوهرم خوشم نمیاد و همچین حرفا.حالا دغدغه خودتو مقایسه کن با اونا..

خیلی راحت بخور و بخواب و تفریح کن درست و عادیش همینه

ببین میانگین حرفایی که تو نی نی سایت زده میشه نماینده سطح تفکر پنجاه سال پیشه. خیلی بده که در مورد زندگیت براساس حرفایی که تو همچین سایتی زده میشه قضاوت و ارزیابی می کنی. تفکر خیلی از کاربرای اینجا اونقدر متحجرانه است که اصلا تو زندگی واقعی و اطرافیانت امکان نداره با این حد از تحجر مواجه بشی، بعد اینجا رو کردی مبنا و معیار؟!

دختر خوب...۲۱ سالگی برای ازدواج، و عقد و بچه دار شدن و اینا خیلی زوده. منبع ات کسی نباشه که از ۱۴ سالگی خواستگار داشته!! شما درستو بخون، استقلالتو بدست بیار، پخته تر شو، فرصت ازدواج هم سر وقت مناسب فراهم میشه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706