2737
2739
عنوان

با خانواده همسر قطع رابطه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 65 پست
پست قبلو بخونید. بخدا بعد ازدواج افسردگی شدید گرفتم. تیرویید گرفتم. مشکل قلبی. منم ادمم بخدا

نرو ونزارشوهرت بره تا ادم نشدن

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
پست قبلو بخونید. بخدا بعد ازدواج افسردگی شدید گرفتم. تیرویید گرفتم. مشکل قلبی. منم ادمم بخدا

عزیزم اینجا همون سیاست بسوز و بساز،رو باید پیش بگیری مکه خوششون بیاد،،،، زن مستقل ندیدن که اونجوری که دلش میخواد زندگی کنه واسشون عجیبه،،،

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی همشو بخاطر خانواده شوهرت گرفتی؟

عزیزم

چی بگم هر طور صلاح زندگیته رو انجام بده

ان شاءالله بهترین ها برات پیش بیاد

با این افکارت زندگیت بعد ازدواج دیدنیه تا مجردی آره راحت میتونی تز بدی لااقل تزهاتو به بقیه الق ...

نه عزیزم شاید شما یه خلاف میل شوهرت حرف بزنی بیچاره بشی ،،،ولی همه مثل شما نیستن،،زن برده نیس که میگی باید بره

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2728
یه درخت از ریشش دور بشه خشک میشه و ادمام همینن ریشه هر ادمی خانوادشه شوهرتو افسرده و دپ میکنی

اخه قابل تحمل نیس مادرش. تا میرم خونش شروع میکنه فلج هستم ال هستم بل هستم بعد پیاده میره کربلا. یسره از نداری میگه از اینکه نه گوشت دارن نه برنج نه هیچ بعد کافیه فریزرشو ببینی پرررررررر

یبار گف پتو ندارم از خونه مادرم بردم بعد در کمدش باز بود دیدم 12تا پتو گلبافت باز نشده داره بعد پتو سربازی برا من میاره

یبار کلی اه و ناله کرد ک داداشت لباس نداره من با کلی قسط رفتم براش کلی لباس و لوازم تحریر گرفتم بعد رفتم خونشون دیدم دو تا فرش خریده و ابسرد کن

هزاران چیز دیگه

منم ادمم. افسردگی گرفتم. تیرویید .نفس تنگی. بریدم بخدا. همسر من تو خونه پدر من زندگی میکنه. اینقدم احترامشو میزارن ک نگو. من چ گناهی کردم. منم احتیاج ب احترام دارم

اخه قابل تحمل نیس مادرش. تا میرم خونش شروع میکنه فلج هستم ال هستم بل هستم بعد پیاده میره کربلا. یسره ...

نرو دیگه بری بعدش بیای گریه کنی چه فایده من قطع رابطم شش ساله نرفتم خونه پدرشوهرم

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
باشه یاور کردم متاهلی لقمه نون خخخخخخخ

این شمایین که ازدواج رو یه هدف و موفقیت میدونین،،،من متاهلم ولی نباشمم جایگاه اجتماعی،خودمو دارم نه صرفا زن یکی بودن و خونه نشینی

2740
این شمایین که ازدواج رو یه هدف و موفقیت میدونین،،،من متاهلم ولی نباشمم جایگاه اجتماعی،خودمو دارم نه ...

افرین به شما خوشم اومد ازت

نرو دیگه بری بعدش بیای گریه کنی چه فایده من قطع رابطم شش ساله نرفتم خونه پدرشوهرم

اگه با شخصیت باشن خوبه،،ولی وقتی اذیتت میکنن چرا باید بری؟؟؟بخدا هیچی سلامتی ادم نمیشه،تا میتونی ب فکر خودت باش،همین فردا یه افسردگی خفیف بگیری از دست اونا اولین نفری که ب روت بیاره شوهرته،،

من متاهلم زندگیمم مشکلی نداره،،،  اگرم شوهرم مشکلی داشته باشه،،میتونم از پس خودم بر بیام و واس ...

حالا منم تحمل ندارم ولی همسرم خودش مرد خوبیه. مث خانوادش نیس. تو کارای خونه کمکه. تنها هیچ جا نمیره. بگم من کار دارم تو برو خرید کن میگه با هم مرتب میکنیم با هم میریم خرید. البته تا قبل کرونا. هرچی بگم نه نمیگه کلا

بحث چاپیدن نیست این مشکلات و اینجور رفتارها ریشه در گذشته آدمها دارن. شما مادر شوهرت اینجوره، من مادر خودم😔هرچی بهش میگیم این رفتار زشته و جلوی عروس و دامادات این حرفها رو نزن به خرجش نمیره که نمیره همیشه در حال نالیدنه و هرچیزی واسش بخری بازم بیفایده ست. دقیقا مثل مادرشوهر شما کلی پتوی تمیز و استفاده نشده داره ولی هربار که میریم چهار پنج تا پتوی سربازی میاره واسمون.

این آدمها یه دوره ای توی زندگیشون توی سختی و تنگدستی بودن همیشه فکر میکنن هر چیز خوبی دارن باید نگه دارن واسه روز مبادا. محبت رو توی خرج کردن می بینن. فکر میکنن اگه جلوی بچه هاشون بنالن بچه هاشون بیشتر بهشون محبت میکنن.

چکار میشه کرد پدر و مادر هستن نمیشه که انداختشون دور یا به راحتی حذفشون کرد. بهتره به جای قطع رابطه یا حرص خوردن دیدتو عوض کنی بجای اینکه فکر کنی دارن می چاپنت، فکر کن چه گذشته سختی داشته و درکش کن. می دونم سخته من خودم خیلی وقتها بخاطر همین مسئله با مامانم بحثم میشه ولی در نهایت کوتاه میام و تحمل میکنم آدمی که ۶۰-۷۰سال با این روش زندگی کرده رو نمی تونی به راحتی تغییر بدی.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
این شمایین که ازدواج رو یه هدف و موفقیت میدونین،،،من متاهلم ولی نباشمم جایگاه اجتماعی،خودمو دارم نه ...

۱۹ سالگی چه جایگاه اجتماعی داری آخه بچه

دیگه ام ریپلای هاتو نمیخونم

بشین افکار بچگونه تو برا بقیه دیکته کن خخخخخ

بحث چاپیدن نیست این مشکلات و اینجور رفتارها ریشه در گذشته آدمها دارن. شما مادر شوهرت اینجوره، من ماد ...

والا تا تونسته چاپیده بچشو از خونش بیرون کرده. الان تو خونه پسرش زندگی میکنی. ما تو خونه پدرم زندگی میکنیم. واقعا امیدوارم خوشی نبینه. چون خیلی اشک منو در اورده. 

2706