2737
2734
عنوان

با خانواده همسر قطع رابطه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 65 پست
اگه با شخصیت باشن خوبه،،ولی وقتی اذیتت میکنن چرا باید بری؟؟؟بخدا هیچی سلامتی ادم نمیشه،تا میتونی ب ف ...

میترسم الان روزی سه بار زنگ میزنن. همسرم هم امروز میگف بریم میگم عذر خواهی کنن. میگه تو ببخش

نمیشه که قطع رابطه کنی  اصلا نمیشه  هر چی باشه مادر همسرتونه  اگه سیاست به خرج می‌د ...

اخه قابل تحمل نیس مادرش. تا میرم خونش شروع میکنه فلج هستم ال هستم بل هستم بعد پیاده میره کربلا. یسره از نداری میگه از اینکه نه گوشت دارن نه برنج نه هیچ بعد کافیه فریزرشو ببینی پرررررررر

یبار گف پتو ندارم از خونه مادرم بردم بعد در کمدش باز بود دیدم 12تا پتو گلبافت باز نشده داره بعد پتو سربازی برا من میاره

یبار کلی اه و ناله کرد ک داداشت لباس نداره من با کلی قسط رفتم براش کلی لباس و لوازم تحریر گرفتم بعد رفتم خونشون دیدم دو تا فرش خریده و ابسرد کن

هزاران چیز دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه مادر پدر که هر کسی نیستن

اخه قابل تحمل نیس مادرش. تا میرم خونش شروع میکنه فلج هستم ال هستم بل هستم بعد پیاده میره کربلا. یسره از نداری میگه از اینکه نه گوشت دارن نه برنج نه هیچ بعد کافیه فریزرشو ببینی پرررررررر

یبار گف پتو ندارم از خونه مادرم بردم بعد در کمدش باز بود دیدم 12تا پتو گلبافت باز نشده داره بعد پتو سربازی برا من میاره

یبار کلی اه و ناله کرد ک داداشت لباس نداره من با کلی قسط رفتم براش کلی لباس و لوازم تحریر گرفتم بعد رفتم خونشون دیدم دو تا فرش خریده و ابسرد کن

هزاران چیز دیگه

بیشتر شخصیت و رفتار و ذات فرد تا شش سالگی شکل میگیره پس خانواده خیلی موثره و اینکه قطعا همسرش خوبت ...

من چی. وقتی میرم اونجا میشم پر خشم و کینه و اونا رو رو شوهرم خالی میکنم. الان مدتیه اونجا نمیرم شدم یه همسر ایده ال

2728
خونه ما رو برداش ما رفتیم تو خونه بابام. بعد یروز یه پنیر دست من دیده ک رفتم خونه پدرم گف مگه خودشون ...

تنگ‌نظره.. کلا فیدشو بزن

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!