2733
2734
عنوان

با خانواده همسر قطع رابطه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 65 پست

ببخشید پدر و مادر هر کس هستند آیا دوست دارید با خانواده خودتون هم قطع رابطه کنید.من یه پسر دارم اگه عروس اینطور باشه اصلا به نظرم ازدواج نکنه بهتره یه عمر زحمت بکش بعد هم هیچی به هیچی🙄🙄🙄

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینو رو تجربه میگم...۱۶سالم بود گیر یه خانواده افتادم که نمیگم بد بودن ،،تفاوت فرهنگ داشتیم،،م ...

قابل تحمل نیس مادرش. تا میرم خونش شروع میکنه فلج هستم ال هستم بل هستم بعد پیاده میره کربلا. یسره از نداری میگه از اینکه نه گوشت دارن نه برنج نه هیچ بعد کافیه فریزرشو ببینی پرررررررر

یبار گف پتو ندارم از خونه مادرم بردم بعد در کمدش باز بود دیدم 12تا پتو گلبافت باز نشده داره بعد پتو سربازی برا من میاره

یبار کلی اه و ناله کرد ک داداشت لباس نداره من با کلی قسط رفتم براش کلی لباس و لوازم تحریر گرفتم بعد رفتم خونشون دیدم دو تا فرش خریده و ابسرد کن

هزاران چیز دیگه .میترسم شوهرم کم بیاره هروز زنگ میزنن بیاید

وقتی کسی رو دوست نداری و حس بدی بهت میده نباید خودتو مجبور کنی که تو زندگیت نگه اش داری،،،شوهرش بره ...

جی میگی تو؟

اگه شوهرشو دوس داره باید خانواده شوهرشم دوست داشته باشه

با خانواده ش شمشیرو از رو ببنده تو کوچیکترین مشکلش با همسرش دود اون اختلاف با خانواده شوهر تو چشمش میره

چرا اینجوری مشاوره میدی به استارتر 

روشنفکرنما خواردمان

2731
ببخشید پدر و مادر هر کس هستند آیا دوست دارید با خانواده خودتون هم قطع رابطه کنید.من یه پسر دارم اگه ...

اخه قابل تحمل نیس مادرش. تا میرم خونش شروع میکنه فلج هستم ال هستم بل هستم بعد پیاده میره کربلا. یسره از نداری میگه از اینکه نه گوشت دارن نه برنج نه هیچ بعد کافیه فریزرشو ببینی پرررررررر

یبار گف پتو ندارم از خونه مادرم بردم بعد در کمدش باز بود دیدم 12تا پتو گلبافت باز نشده داره بعد پتو سربازی برا من میاره

یبار کلی اه و ناله کرد ک داداشت لباس نداره من با کلی قسط رفتم براش کلی لباس و لوازم تحریر گرفتم بعد رفتم خونشون دیدم دو تا فرش خریده و ابسرد کن

هزاران چیز دیگه

لطفا همچی مادر شوهری نشید. خوب منم دلم احترام میخواد. همسر من تو خونه پدر من زندگی میکنه. مگه من ادم نیستم؟ من احتیاج به احترام ندارم؟ فقط میخان بچاپن منو

جی میگی تو؟ اگه شوهرشو دوس داره باید خانواده شوهرشم دوست داشته باشه با خانواده ش شمشیرو از رو ب ...

عزیزم من دارم راجب ادمی حرف میزنم که شخصیتش براش مهم باشه ‌،دوره ی خاری و توسری خوری تموم شده،،

من برا خانمای مستقل میگم که شان خودشون براشون مهمه ،،نه خانمایی که جز زاییدن و شوهرداری هیجی بلد نیستن و از ترس اینکه شوهر نندازتش بیرون هر خاری رو قبول میکنه  ،

از،طرز،صحبتت فهمیدم از،کدوم قشر،و تحصیلات هستی لطفا ریپ نزن

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2738
 قابل تحمل نیس مادرش. تا میرم خونش شروع میکنه فلج هستم ال هستم بل هستم بعد پیاده میره کربلا. یس ...

خب برات درس عبرت بشه دیگ هیچی نخر

شروع هم کرد حرف زدن بگو وای حرفای تکراری نزنیم 

ی ساعت بشینین و پاشین 

عزیزم من دارم راجب ادمی حرف میزنم که شخصیتش براش مهم باشه ‌،دوره ی خاری و توسری خوری تموم شده،، من ...

با این افکارت زندگیت بعد ازدواج دیدنیه

تا مجردی آره راحت میتونی تز بدی

لااقل تزهاتو به بقیه القا نکن طفلکو بیچاره میکنی؛ بعد موقع بیچاره گیش اینجا نیستی و تو یه تاپیک دیگه داری نفر بعدی رو بدبخت میکنی

همسرت اگه واقعا خوشحالی شما براش مهمه نباید شما رو مجبور به رفتن کنه یا کارایی کنه که شما اذیت شین

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
با این افکارت زندگیت بعد ازدواج دیدنیه تا مجردی آره راحت میتونی تز بدی لااقل تزهاتو به بقیه الق ...

من متاهلم زندگیمم مشکلی نداره،،، 

اگرم شوهرم مشکلی داشته باشه،،میتونم از پس خودم بر بیام و واسه یه لقمه نون هر خفتی رو تحمل نمیکنم،من نظرمو میدم توم نظر تو بگو ،،ریپم نزن

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

استارتر اگه شوهرتو دوس داری خانواده شم دوست داشته باش

مردها عاشق اینن خانمشون مادرشونو دوست داشته باشه

بعدم تو امروز اینجوری کنی با خانواده ش و خونه شون نری فردا روزی ممکنه شوهرت خونه بابای تو نیاد

یا عروست پاشو خونه ات نذاره

باید بری مشاور یا روانکاو عزیزم ضربه اصلی رو از کارای اونها نمیخوری از افکار خودت میخوری درکت میکنم که خیلی مادر شوهرت افتضاح و حریص و خسیسه واقعا هم قابل تحمل نیست ولی نباید بزاری انقدر تورو بهم بریزه و انقدر رو زندگیت تاثیر بزاره باید کاری کنی شوهرت تنها بره و توهم سالی دو سه بار بری اصلن از شوهرت کنجکاوی نکنی راجع بهشون بزار کمرنگ بشن برات نزار نقش اول زندگیت باشن

2706