2733
2739
عنوان

شوهرم رو دوست ندارم ینی گناهه اگ به نیازش جواب ندم

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 47 پست
ن بخدا کم نیست الان من نه کمد دیواری دارم..ن کابینت..ن فرش ن تلوزیون ن جا رو برقی ن ماشین لباس شویی ...

بااین اوصاف چرا ازش جدا نمیشی؟ 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میدونم حق با شماست ولی الان ک دارم ب بچه هام نگاه میکنم قلبم انگار از جا کنده شد..فکر اینکه بچ ...

مگ همسرت اعتیاد نداره ؟ دادگاه اجازه حضانت بهش نمیده!چون سابقه اخلاقی هم داشتع فقط باید وکیل درست حسابی داشته باشی 

بعدشم بچه هات خودشون انتخاب میکنن با کی باشن

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
بچه هام رو بهم نمیده مطمئنم

چرا نمیده؟ مگ شرایط بچه داری دارع؟ 

۸..۶..۳...اره میترسم

خیالت راحت تا 9 سالگی با خودتن طبق قانون.بعد اونم خودشون تصمیم میگیرن پیش کی باشن.بعدشم اگه ثابث کنی شوهرت صلاحیت نداره برای نگهداری(اعتیاد و.. قاضی کلا میده به خودت بچه هارو.یا میتونی با شوهرت توافق کنی مهریه ت و ببخشی تا حضانت و کلا بهت بده.یا بخشی از مهریه رو فقط بگیری 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738
ن بخدا کم نیست الان من نه کمد دیواری دارم..ن کابینت..ن فرش ن تلوزیون ن جا رو برقی ن ماشین لباس شویی ...

خب با این شرایط فکر کردی بچه هارو میدن بهش؟اصلا چجوری میخواد نگه شون داره؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706