2733
2739
عنوان

امشب شوهرم بدترین حرفها رو بهم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 38378 بازدید | 391 پست
منم وقتی بهش گفتم بیشتر بهم اهمیت بده گف بهم گیر نده خودم بخام بهت ابراز میکنم.. حالا بهت ابراز علاق ...

میگفتی عزیزم برات زیادیم برا همینه ک نمیتونی هضم کنی ب خودم میرسم تا تو بخودت بیایی یکم ب خودت برسی ن اینکه دیروزت بدتر از امروزت باشه 

میگفتی بااااااااشه بابا ابراز علاقت بخور تو سرت برو برافلان چیزوبخر محبتتو میخوام چیکار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا زورش میاد دو کلمه بهم بگه.. بش گفتم تو نگی کی بگه.. یه عکس واسش میفرستم مثلا تولده. نظرشو دربار ...

دقیقااااا منم ازامروز دیگه تصمیم گرفتم فقط خودم باشم و خودم  میخوادبخواد نمیخواد نخواد   وقتی منو انداخته بود زیر پاهاش داشت مشت میزد  عشق و محبتش کجابود ؟ که من بخوام عشق و محبت ب پاش بریزم  کی ازخودم باارزش تر   اونقدر زده  که انگارکیسه بوکسش بودم

2731
چی بگم عزیزم ۴ سالو برات تعریف کنم که چی کشیدم؟

میدونی ما که بچه نداریم بیشتر حساسیم به تنهایی و ...

بیشتر خانمها سرشون با بچه هاشون گرم هستش وگرنه زندگی سخته

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

[QUOTE=150615529]میگفتی عزیزم برات زیادیم برا همینه ک نمیتونی هضم کنی ب خودم میرسم تا تو بخودت بیایی یکم ب خودت برسی ...[/QUOTE حالا جالبه همش عشق و عاشقی بود.. بش گفتم پ چته تا اومدی زیره سقف همه چی یادت رف.. اصلا خرد شدم.. با خودم عهد بستم دیگه حرفی از اهمیت و محبت نزنم.. شبیه گداییه.. حالا چیزی تو دستت نمیزارن هیچ دوتا هم تو سرت میزنن.. 

یا ابولفظل العباس کمکم کن 
2738
دقیقااااا منم ازامروز دیگه تصمیم گرفتم فقط خودم باشم و خودم  میخوادبخواد نمیخواد نخواد   و ...

باهش دهن ب دهن نشو.. نزار بزنتت.. فاصله بگیر.. آخه محبت اینجوری به چ درد ما میخوره.. منی ک ی زمانی خیلی حساس بودم الان بیخیال شدم. دیگه هیچی واسم فرقی نمیکنه 

یا ابولفظل العباس کمکم کن 
دقیقااااا منم ازامروز دیگه تصمیم گرفتم فقط خودم باشم و خودم  میخوادبخواد نمیخواد نخواد   و ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم ببخشیدا ولی دستاش بشکنه

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
باهش دهن ب دهن نشو.. نزار بزنتت.. فاصله بگیر.. آخه محبت اینجوری به چ درد ما میخوره.. منی ک ی زمانی خ ...

اصلا دیگه لیاقت صحبت نداره

که  بزار بچرخه تا بچرخیم    به قول پیامای تلگرامی مردی ک دست رو زنش بلندکنه مرد نیست نرههههه فقط

2706