2737
2739

یعنی نقشه ای که احتمالیه۰😐😂

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نقشه اینجا منظور نقشه کشور نیست از نقشه کشیدن میاد به معنی توطئه

یعنی ممکنه کسی نقشه کشیده باشه 

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
خب از بین چند نقشه  وقتی یکی رو میگن احتمالی هست یعنی ..درصد بالا؟؟؟

احتمال یعنی ۵۰_۵۰

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
خب از بین چند نقشه  وقتی یکی رو میگن احتمالی هست یعنی ..درصد بالا؟؟؟

نه یعنی طرف مطمین نیست که یارو حتما نقشه کشیده یا نه

نقشه ای که احتمالا کشیده شده 

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2738
نقشه اینجا منظور نقشه کشور نیست از نقشه کشیدن میاد به معنی توطئه یعنی ممکنه کسی نقشه کشیده باشه&nbs ...

آره منظورم 

یه نفر برام نقشه داره و یکی از اونا احتمالی 

یعنی در صد بالا؟

آره منظورم  یه نفر برام نقشه داره و یکی از اونا احتمالی  یعنی در صد بالا؟

نه یعنی ممکنه کشیده باشه ممکنه نکشیده باشه

خب قشنگ متن رو بگو آدم بفهمه

یعنی از بین چندتا نقشه و برنامه که چیده،اونی که بیشتر احتمال اجرا کردنش هست،یا ممکنه هم به این معنی باشه که طرف داره درمورد یه شخصی و نقشه ای که ممکنه کشیده باشه و احتمالا اجرا خواهد کرد

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
نه یعنی ممکنه کشیده باشه ممکنه نکشیده باشه خب قشنگ متن رو بگو آدم بفهمه

نگاه یع نفر برام رفتارش عجیبه 

و مشاور گفت ..احتمالا فلان نقشه رو داره 

یعنی درصد بالا؟

نگاه یع نفر برام رفتارش عجیبه  و مشاور گفت ..احتمالا فلان نقشه رو داره  یعنی درصد بالا؟

نه منظورش اینه که شاید داره شاید نداره، درصد که نگفته 

یعنی از بین چندتا نقشه و برنامه که چیده،اونی که بیشتر احتمال اجرا کردنش هست،یا ممکنه هم به این معنی ...

مشاور گفت احتمالا قصدش فلان هست ...

یعنی احتمال ۹۰ درصد؟

2706