2733
2739
عنوان

امشب هر کسی دعا کنه اجابت میشه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 126 پست

بیاین واسه بر آورده شدن ارزو هامون یکی یه صلوات بفرستیم ... شایدم واقعا امشب شب ارزو هامون باشه ... خواهش میکنم دلاتونو صاف بگیرین 😔💔

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
خوندنم به نیت همتون خدا حاجت هممونو بده تو این شب عزیز انشالله التماس دعا🤲🤲🤲🤲

انشالله خدا حاجتتو روا کنه عزیزم ممنونتم و مدیون ... ⁦❤️⁩🌷

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حل شدن مشکل داداشم رو از خدا میخوام یه کار خوب برای شوهرم (همین جا که کار میکنه شرایطش خیلی بهتر بشه) سلامتی بچه‌هام که زیر سایه مامان باباشون عاقبت بخیر بشن 

امنیت و آرامش میخوام از خدا 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

با این حاملگیم بخاطر سرگیجه ای که دوساله درگیرشم الان روتخت بیمارستانم 

از دیشب امام رضا رو صدا میزنم ولی جوابمو نمیده شماها دعام کنین

ای بلای تو به جانم،که تو جانی و جهانی❤️🧿
2728

توروخدا هرکی تونست امشب دعا کرد یه دعا کنه که من دکتری که میرم پیشش شنبه سزارینم کنه خسته م بس سگ دو زدم منم برای همه دعا میکنم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
من حل شدن مشکل داداشم رو از خدا میخوام یه کار خوب برای شوهرم (همین جا که کار میکنه شرایطش خیلی بهتر ...

امیدوارم ب حق پنج تن خدا آرزو هاتو بر آورده کنه

امشب دلم یه جوریه ... شاید واقعا ارزوم بر اورده شد تو رو خدا دعا کنین خیلی سختی کشیدم... میشه یه صلوات مهمونم کنید؟😭😭😭

2740
روز خدا که هست اگه اونروز هم نباشه تازه شب پنجشنبه هم است دیگه برای خوندن دعا ودعا در حق همدیگه بهان ...

ممنونم عزیزم شما هم حاجت روا شین

اول ازهمه مخالفت خانواده  بعدش هم ی سری مشکلات ک بین خودمون ۲ تاهست

اهان وای مخالفت خانواده مهمه نیست به نظرم😔ماقهریم خیلی وقته دلم داره کنده میشه😔😭ماام ی مشکلی بینمون نمیخوادحل شه انکار😪😭😢😔😞

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟
امیدوارم ب حق پنج تن خدا آرزو هاتو بر آورده کنه

الهی آمین ان شاءالله شما هم حاجت روا بشی عزیزم

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
با این حاملگیم بخاطر سرگیجه ای که دوساله درگیرشم الان روتخت بیمارستانم  از دیشب امام رضا رو صد ...

انشالله خدا حاجت روات کنه عزیزم . الهم صل علی محمد و آل محمد سربلند باشی همیشه خواهرم

با این حاملگیم بخاطر سرگیجه ای که دوساله درگیرشم الان روتخت بیمارستانم  از دیشب امام رضا رو صد ...

تاپیکتو خوندم صبح بهتری دکترت چی گفت؟دعامکنم ازته دل برات که زود خوب بشی ونینی رو سالم بگیری بغل عزیزم🤲🤲🤲🤲🤲🤗

تاپیکتو خوندم صبح بهتری دکترت چی گفت؟دعامکنم ازته دل برات که زود خوب بشی ونینی رو سالم بگیری بغل عزی ...

میگن همه چیت سالمه نمیدونیم علت چیه 

بخدا که از دست بشر خارجه به دست اون بالایی درست میشه که نمیخواد

ای بلای تو به جانم،که تو جانی و جهانی❤️🧿
2706