2733
2739
خب ناعداتیه دیگه  عدالت اینه که وقتی یه پسر میدونه قبلا رابطه داشته بیان کنه و  داشتن یا ...

اون به دیدگاه جامعه است

اتفاقا گذشته مرد و زن هر دو برای ازدواج مهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی اگه بیخیال تبعیض های طبیعی بشیم با تبعیض های حاکم در جامعه چکار میشه کرد؟

مبارزه با فرهنگ های غلط

الان مثلا یه چیزی جا افتاده میگن گذشته هر کس به خودش مربوطه در صورتی که غلطه 

خیلی از فرهنگ ها مثل بت خودمون ساختیم و حاضر به عوض کردنش نیستیم

2731
اون به دیدگاه جامعه است اتفاقا گذشته مرد و زن هر دو برای ازدواج مهمه

خب منم میگم مهمه و اگه یه مرد رابطه داشته قبل از ازدواج نباید با یه دختر باکره ازدواج کنه 

مگه اینکه گذشتشو بیان کنه و به اون دختر اجازه ی تصمیم گیری بده ، مردی که باکره نیست باید بپذیره اگه زنشم باکره نباشه

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید
مبارزه با فرهنگ های غلط الان مثلا یه چیزی جا افتاده میگن گذشته هر کس به خودش مربوطه در صورتی که غلط ...

بالاخره باید از یه جایی این مبارزه رو شروع کرد

2738
این موارد معدوده باور کن اگه الان بگن یه پسر رابطه جنسی داشته شاید 4 تا حرفم بزنن ولی تهش میگن خب پ ...

معدود نیست

در مقابل هر پسری که رابطه ج.... داشته ی دختر هست

پسرها با دخترهای مریخی که نیستند

من خودم پسرم و در جمعشون هستم و میبینم از دوست دخترهاشون میگند و یا از رابطه هاشون اما دختره مخفی کار و پنهون کارند

بخاطر همین پسرها میفتند سر زبون 

چرا شما پسرهایی را نمیگید که میتونند رابطه داشته باشند و قابل تشخیص هم نیستند مثل دخترها ( البته دخترها هزار کار میتونند بکنند و انجام میدند برای دوست پسرهاشون و ممکنه هزارکار کنند غیر از کاری که  مثلا یعنی با... نیستند ) 

اما قبول دارم توی ایران به زنها ظلم میشه

مثل صیغه ی مرد متاهل اون هم بدون اجازه که حلال اعلام کردند اما قابل هضم نیست

چون زن دل داره و روی شوهرش غیرت داره 

و برگ چغندر نیست که بدون اجازه ش بره با یکی دیگه ازدواج کنه و یا صیغه کنه ( حتی با اجازه هم منطقی و زیبا نیست )

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
معدود نیست در مقابل هر پسری که رابطه ج.... داشته ی دختر هست پسرها با دخترهای مریخی که نیستند من خ ...

پسرا با دخترای مریخی نیستند اون دخترا اکثرا شغلشون اینه

اون پسر چطور شروع میکنه؟؟! دختره که تهدیدش نکرده یا زور و بازوش بیشتر نیس که پسرو مجبور کنه اون پس ...

بله درسته .

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
2706