2733
2734
عنوان

مسافر به کربلا داریم حاجت دارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 272 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

72 صلوات + 1 زیارت عاشورا

تا کی وقت هس بخونم

خیلی برای زندگیم دعا کنید...مشکلات زیادی دارم هم با عشقم هم مالی و هم چیزای دیگه

گره مشکلاتم فقط ب دست الله باز میشه😔❤

عاطی

ارزومه ک ب تموم خواستهام برسم

خودش کرونا نگیره لازم نکرده واسه ما دعا کنه  تواین شرایط و اوضاع عراق کشوری بشدت کثیف سالم برگ ...

باشه 

شما ببخشیدش 🙂

منم ندیدم تا حالا بنده خدارو 

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  
@بالکبابی     @زویش     @nargggges     @آناعشق     ...

ممنونم گلم🙏منم200صلوات به نیت حاجت روایی دوستم آنخماهو وخواهرشون میفرستم انشالا حاجت روا بشن🤲🤲🤲التماس دعای فراوون🙏🙏🙏

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
@shokraneh10     @ملکه__یخی     @zizi1398     @_ترمهخانوم_ & ...

عزیز دلم۵۰۰صلوات میفرستم ان شاالله عاقبت بخیر بشین ازامام حسین خوشبختیتو میخوام😍🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2706