2737
2739
عنوان

این حرفای خواهرنامزدم چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 74 پست
نمیدونم والاموندم خواهرش این پیاماروبم دادوقتی خواهرم بش گفته کلاانکارکرده ک من نبودم آخه ازخط دیگع ...

والا سخته نمیدونم

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم موندم چ ب چیه دارم دیونه میشم اصلاتکلیفمونمیدونم 

بیخسالش باش اگه اومد ک اومد نیومد جدا شو   جداشدنت الان بهتر از  وقتیه ک با یه بچه بر گردی

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2731
بیخسالش باش اگه اومد ک اومد نیومد جدا شو   جداشدنت الان بهتر از  وقتیه ک با یه بچه بر ...

اره منم دیگ زنگ نمیزنم اگ خودش زنگ زدجواب دادحرفاشومیشنونم پسرامث دخترااحساسی نیستن شایداصلابراش سخت نیس 

خب اینجوری باشه مشکلتو باخونوادت در میون بزار بزار اونا حلش کنن وبفهمن ماجرا دقیقا چیه 

گفتم ب خواهربزرگترم مادرم فوت کرده خواهرم ب این خواهرش ک بم پیام داده بش گفته اومده ب خواهرم گفتع من نبودم پیام دادم بعدخواهرم گفته خب اگ خواهرمونمیخواین مابهم میزنیم دختره گفته چی خودتون میبریدومیدوزید

2738

خدا عاقبتتو بخیر کنه

سم!!!

یه هفتم ک غیب شده

مورچه چی باشه ک کله پاچش چی باشه(نامزده محرم نیس تو حالا دوستشو رابط کردی....)

بتظرم در هر صورت بیخیال این ازدواج شو، ولی حتما ته توشو در بیار

بنظرم با بزرگترت برو جلو، ببین چی شده

جون داداشش بخاطر شما به خطر افتاده منم بودم داداشمو حتما از کسی ک براش خطرناکه دور میکردم

ببخشید اقا اینقدر اعتماد ب نفسش پایینه ک با یک بحث ساده ایکارو میکنه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

استاتر جان ادمی ک اینقدر ضعیفه همون نباشه بهتره 

ک با یک بحث بهم برزه سم بخوره 

ک با یک حرف خواهر مادر قید نامزد رو بزنه 

از الان نباشه بهتره 

دیگ ن بهش پیام بده و تماس 

اگر از طرفشون پیامی چیزی اومد جواب نده انگار وجود نداره

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

این مدل مردا بشدت ضعیفن ینی این مدلی ان که چهار روز دیگه به مشکل بخورین ول میکنن میرن خودکشی کرده انگار پسر بچه اس نمیشه اصن به همچین شخصیتی تکیه کرد ول کن بابا یه مرد پیدا کن بتونی بهش تکیه کنی حداقل

🙂
2706