2737
2734
عنوان

این حرفای خواهرنامزدم چی بود

1378 بازدید | 74 پست

سلام دوستان ب مشورت وراهنمایتون نیازدارم یه هفته پیش بانامزدم دعوام شدرفته سم خورده خداروشکربه خیرگذشت بعدش نامزدم توبیمارستان ک بودباش تلفنی حرف زدم خیلی خوب بام حرف زدبعدش گف برم خونه بت میزنگم ازهمون روزازش خبری ندارم هرچی زنگ میزنم ج نمیده ب دوستش گفتم ک بش بگه بام حرف بزنه گفته بروبش بگوبرودنبال زندگیت بعدگفته خودم میزنگم کلی حرف باش دارم بعدش گوشیومیدم ب خواهرم باش حرف بزنه من تواین یه هفته خیلی بش زنگ زدم ج ندادبعدش خاموش کردخواهرش پریشب بمن پی داده پاتواززندگیم داداشام بکش بیرون مانمیخوایمت وخیلی چیزای بدی دیگه خیلی بعدبم پیام میدادمن ب خواهرم گفتم خواهرم بش پیام داده توچرابه خواهرم رفتی اینجورگفتی گفته من نبودم البته ازیه خط دیگ بمن پی میدادک من مطمعنم خودش بودبعدخواهرام گفته اگ خواهرمونمیخواین بگین بهمش بزنیم خواستگارزیادداره درجواب گفته چی براخودتون میبریدمیدوزیداینایعنی چی بنطرتون بانامزدم دستشون تویه کاسه اس قراربودتوشهریورعروسیمون باشه توروخدانظراتون بگیدخیلی حالم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشام مگه چن نفرن 😑😳

بعدم شاید  شکهرت اون اسو داده از کجا میدونی

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2731
2738

اه اه کسی که سر یه دعوا خودکشی کنه به درد سطل آشعال میخوره همین الان نامزدیتو به هم بزن 

اگه بدونی تو زندگی چه بالا پایینایی هست 

بعدا هر روز یا باید از تو بیمارستانا جمعش کنی یا هر روز قهره باید ناااز بکشی

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
داداشام مگه چن نفرن 😑😳 بعدم شاید  شکهرت اون اسو داده از کجا میدونی

ببخشیداشتباه تایپ شدداداشم .ن اون نبودمطمعنم طرزنوشتنش فرق داشت کلماتش وحرفاش

نامزدت خیلی بچس همون بهتر که بهم بزنی باهاش.چه کارای مسخره ای میکنه.نمیخواد مرد و مردونه بگه پیغوم پسغوم یعنی چی

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
2706