2733
2734
عنوان

کاش میتونستم یه دختر قوی باشم مث یانگوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂اوشینم خوبه

نه بابا اوشین ۵ بود که 😐

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2728
یانگوم زیادی فضوله  اخه به تو چه طرف قرقاول طلایی رو گم کرده

صرف نظر از بقیه چیزا قوی بودنش رو دوس دارم اینکه تنها بود ولی هیچوقت تسلیم نمیشه رو دوس دارم 

"شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟                            من به این خنده ی پر غصه دچارم شب و روز"            
2738

انگیز و پشتکارش بالا بود

ولی بی زبون بود

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
شاید الان منو مسخره کنید ولی خیلی دلم میخواد یه روحیه ای شبیه یانگوم داشتم خیلی دختر قوییه

شبیه دونگی باش

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
شاید الان منو مسخره کنید ولی خیلی دلم میخواد یه روحیه ای شبیه یانگوم داشتم خیلی دختر قوییه

یانگوم‌مثل منه 

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
چرا میخوای تنها زندگی کنی

چون هرکسی کنارم بود فقط آزارام داد دلم میخواد تنها باشم و صفر همه چی رو شروع کنم 

"شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟                            من به این خنده ی پر غصه دچارم شب و روز"            
2706