2733
2734

کاش میتونستم مث یانگوم قوی باشم کاش میتونستم بعد از هربار شکست بارها وبارها از صفر شروع کنم کاش تنها قوی بودن رو بلد بودم کاش میتونستم 

"شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟                            من به این خنده ی پر غصه دچارم شب و روز"            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید الان منو مسخره کنید ولی خیلی دلم میخواد یه روحیه ای شبیه یانگوم داشتم خیلی دختر قوییه

"شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟                            من به این خنده ی پر غصه دچارم شب و روز"            
2738
فیلمه زیادجدی نگیرین 

میدونم فیلمه ولی هستن آدمایی که اینقد قوی هستن که اگه هزاربار زمین بخورن بازم بلند میشن واز صفر شروع میکنن

شاید الان منو مسخره کنید ولی خیلی دلم میخواد یه روحیه ای شبیه یانگوم داشتم خیلی دختر قوییه

پشتکار و البته انگیزه میخواد هر کاری

اگه این ها رو داشتی باشی خب دیگه از شکست نمی‌ترسی و ادامه میدی

.
توی برنامه استعداد یابی  ی خانمه هفتاد واندی ساله اومده بود میگفت از 59سالگی شروع کردم ب پرور ...

چقد دلم میخواد با همچین آدمایی معاشرت داشته باشم متاسفانه این روزا هرکی رو میبینم فقط میناله و ناامیده

2706