2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سختیش که خیلی سخته ولی بدیا و خوبیای شوهرتو زه جا بنویس اگه دیدی خوبیاش بیشتره جدانشو... جدایی سخته...

من مجبور شدم جدا شم چون خیانت میکرد بهم ولی اگه موضوع شما خیانت و اعتیاد نیست الکی زندگیتونو از هم نپاشین

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟
2728
شما چرا جدا شدی  نمیدونم شاید پشیمونی شاید دلتنگی منک شوهرم خیلی اذیت کرد اصلا باورم نمیشه ا ...

من توی عقد جدا شدم خودش یه بحثی راه انداخت بعدش به مامانم گفت الان دختره میتونه دوباره ازدواج کنه رفت ۴ سال گذاشت رفت بی دلیل من همه کار کردم نیومد خودم صحبت کردم نشد بزرگترا واسطه شدن نشد یک سال بهش فرصت دادم نیومد خودم غیابی جدا شدم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
خواستگار داری همش میگم با وجود مطلقه شدن میشه خواستگار داشت

آره عزیزدلم خواستگارای بهتررر و سرتر اتفاقا تعداد خواستگارام خیلی بیشتر شده نسبت به قبل

فقط اعتماد به نفس باید داشت

منم میترسم  همه این ترسا هست  وای قرار من چی بکشم خدا

خدا کمکت کنه من که برا هیچ کس طلاق نمیخوام به همه هم میگم تا جایی که میشه طلاق نگیرین طلاق اخرین راهه برین‌مشاوره شما هم ان شا الله هر چی خیره برات پیش بیاد 

2738
سختیش که خیلی سخته ولی بدیا و خوبیای شوهرتو زه جا بنویس اگه دیدی خوبیاش بیشتره جدانشو... جدایی سخته. ...

عزیزم به شدت وابستس به خاتوادش خانوادشم من اذیت میکنن

انقدرم عصبی هست کخ کتکم میزنه 

اینا باز مهم نیست

وقتی من نمیخاد 

منم عین توعم تا الان کلی خواستگار اومده رد میکنم همش و حالا حالا ها به فکر شوهر کردن نیستم اما خب با ...

اتفاقا من خیلییی دوست دارم ازدواج کنم ولی عقل کمم میگه نه بزار یکی بیاد همه چی تموم باشه 

مثلا خواستگار اومد همه چیش عالی بود انقدر ترسیده بودم قیافشو بهونه کردم رد کردم 

انگار ی ترس تو وجودمه ک خودم ازش خبر ندارم

یا رقیه
خواستگار داری همش میگم با وجود مطلقه شدن میشه خواستگار داشت

۵۰ ۵۰ ممکنه بهتر بیاد ممکنه بدتر به امید اینکه با یه ادم بهتر بری جدا نشو من سه ساله جدا شدم تو این سه سال فقط یه خواستگار خوب داشتم که اون نخواست همه به درد نخور 

۲۶ من همسرمو دوس دارم  ولی خب دیگه نمیتونیم زندگی کنیم اون نمیخاد

سنت خوبه تو اجتماع باشی و به خودت برسی و درآمد داشته باشی دوباره هم میتونی ازدواج کنی.دلیل اینکه دیگه نمیخوادت چیه؟

عزیزم به شدت وابستس به خاتوادش خانوادشم من اذیت میکنن انقدرم عصبی هست کخ کتکم میزنه  اینا باز ...

مرد مثل بچه میمونه اگه شمکلت فقط خانوادشن باید با پنبه سر ببری نباید زیاد لجشو در بیاری باید با خوبی و مهربونیت بکشیش سمت خودت هرچی از خونداش بد بگی از تو دور تر میشه و به اونا نزدیکتر 

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟
2706