2737
2739

من جدا شدم هنوز یک ماه نشده خدا رو شکر خیلی خوبم خیلی کارا دلم میخواست بکنم اما کرونا نذاشت

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ..آخه چراجداشدین

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

تا یه سال حالم بد بود کم کم بهتر شدم 

تنهایی سخته اینکه ببینی کسایی که از تو کوچیک ترن ازدواج کردن و بچه دار شدن خیلی سخته 

نبود رابطه خیلی سخته 

بی پولی اگه شاغل نباشی 

کم کم عادت میکنی فقط خودتو سرگرم کن شعل داشته باش با دوستات باش خلاصه سرگرم کن تا طاقت بیاری 

2738
من 3 روز بعد جداییم با پسرعموم ازدواج کردم اصلا وقت نشد ب حس کردن برسم😐😐😐

😂😍

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
چجوری‌خوبی  من واقعا حالم بده

عزیز چرا بدی پشیمونی از جدایی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706