2733
2739

اگر هم کسی بلده برامن فال بگیرخ بگه

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما در دل گرو عشق شخص بخصوصی دارید که آن شخص تمام افکار ، ذهنیات و زندگی شما را به خود مشغول کرده است و شما صمیمانه و صادقانه وی را دوست دارید و صداقت شما قابل تحسین و ارزشمند است . صداقت و صمیمیت شما نعمتی است که آن را به هیچ وجه از دست ندهید 

2740
بنظرم بیشتر فالگیرا الکی میگن خیلی تعداد اونایی که درست میگن کمه  توکل کن به خدا

برامنم میگیری عزیزم؟؟؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

من خیلی اخلاقم بد شده هر اتفاق میافته میرم فال میگیرم.

قبلا حضوری می رفتم الان فالگیرهای اینستاگرام زیاد شدن از اونا میگیرم

خیلی بد هست اصلاً کار خوبی نیست ولی نمیدونم چرا عادت کردم یه تصمیم گرفتم که این عادت را ترک کنم

می خوام امشب به اینستاگرامم رو حذف کنم

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
بنظرم بیشتر فالگیرا الکی میگن خیلی تعداد اونایی که درست میگن کمه  توکل کن به خدا

فاطمه جان

برای منم ی فال میگیری؟ تقریبا میشه گفت خودم هر روز فال حافظ میگیرم و همیشه بهم میگ صبر کن خسته شدم.. دیگ چقدر صبوری اخه😞ولی دوست دارم شما هم برام بگیری..اینکارو میکنی؟

میخوای نیت کن من برات فال حافظ بگیرم ببین چی میگه 

منم بگیراجی جون اجرت بااامام حسین

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩