2733
2734
من نیت کردم برا من میگیری🌹

در راهی که پیش رو داری همت و اراده زیادی نیاز دارد و راهی سخت گام برمیداری و به حزئیات هم توجه زیادی میکنی  و تا ان را بدست نیاری از پا نمیشینی و تنها عیبی که داری این است که ممکن است در بین راه دلسرد شده و هدفت را نیمه کاره رها کنی از بدی هایی که دیگران در حق تو کرده گذشت کن و به خدا واگذارشان کن و از دوستان بد بر حذر باش ( عزیزم میشه تو هم برام دعا کنی و صلوات بفرستی؟ خیلی محتاج دعام) 

برامنم میگیری عزیزم؟؟؟

در شرایطی قرار گرفته ای که از وضعیت زندگی خود رضایت چندانی نداری و خواسته هایتان بیشتر از آنچه الان دارید میباشد و بدنبال شرایط بهتری هستید این حس شما باعث پیشرفت خواهد شد فقط به خاطر داشته باشید هیچ چیز ساده به دست نمی آید و صبر و شکیبایی لازمه کار شماست و تلاش زیادی باید بکار ببرید . ( عزیزم میشه تو هم واسه من دعا کنی و صلوات بفرستی؟ خیلی لازم دارم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه منم میگیرین لطفا 

نشانه ها و پیام های خوبی در زندگی دریافت خواهید کرد اسرار و حرفای ناگفته درون خود دارید ولی مراقب باشید که آنها را به هیچکس بازگو نکنید که پشیمانی سودی ندارد و این اسرار نهانی سرمایه بزرگی برای شما محسوب میشوند مراقب اعمال و رفتار و گفتار خود باشید تا مورد طعنه و بدگویی دیگران قرار نگیرید ( لطفا واسه منم دعا کن و صلوات بفرست برای حاجتم ممنونتم)

2731
منم بگیر با عشقم

واقعا به شما تبریک میگویم شما به موفقیت بزرگی دست خواهید یافت نکته سنجی و شیرین زبانی شما شهره خاص و عام است و دارای نفوذ کلام در بین همگنان هستید در حالی که انسان موفقی هستی اما از همه چیز شکایت داری بدان که کفر نعمت باعث نقصان نعمت میشود مراقب باش که همه اطرافیانت در کارشان صداقت ندارند چشم خود را خوب باز کن ( عزیزم واسه حاجتم دعا کن و صلوات بفرست ممنونم ازت ) 

فاطمه جان برای منم ی فال میگیری؟ تقریبا میشه گفت خودم هر روز فال حافظ میگیرم و همیشه بهم میگ صبر کن ...

شما دارای همت عالی و دلی که همچون جام جم غیبت نماس میباشید نباید نگران مسائل کوچک دنیوی باشید آینده نگری امری پسندیده میباشد ولی نباید بخاطر آن خود را دچار مشکلات بیهوده و اندوه کنید . پول و ثروت دنیا برای لذت بردن از زندگی میباشد نباید عمر خود را فقط صرف جمع آوری پول کرد خود را بی نیاز گردان که این بزرگترین ثروت است ( برام دعا کن نیاز به معجزه دارم ) 

منم بگیراجی جون اجرت بااامام حسین

در اثر رفتار شایسته و مهربان شما و همچین دعای پدر و مادرتان از جانب خداوند قادر به نفوذ کلام خواهید شد که مافوق تصور شماست ‌ به شرایطی بهتر از گذشته خواهید رسید و تقریبا به هرآنچه که در رویاهایتان میپرورانید و ظرفیت آن را دارید دسترسی پیدا میکنید ولی بدانید که تمام این شرایط از جانب پروردگار و حکمت خداوند به شما اعطا میشود و همه موفقیت های شما از جانب خداست ( برای منم دعا میکنی و صلوات میفرستی ؟ )

2738
میشه برای منم بگیری ؟! 

تا کنون تلاش زیادی برای رسیدن به مقصود کشیده اید ولی اکنون این موقعیت مناسب به دست آمده است و باید تصمیم نهایی را اتخاذ کنید و به جرئت میتوان گفت به زودی موفقیت را در آغوش میگیرید در راهی که پیش رو بوده ثابت قدم باشید و مطمئن حرکت کنید و بدانید که شانس در خانه شما را زده است اضافه کنم که موفقیت شما در گرو مردم داری و توجه به اندیشه های متعالی است تا از آنها به عنوان چراغ راه بهره بگیرید ( میشه برام دعا کنی و صلوات بفرستی؟ خیلی محتاجم)

در شرایطی قرار گرفته ای که از وضعیت زندگی خود رضایت چندانی نداری و خواسته هایتان بیشتر از آنچه الان ...

صلوات فرستادم 5تا امیدوارم ب خواسته دلت برسی🤗

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
تا کنون تلاش زیادی برای رسیدن به مقصود کشیده اید ولی اکنون این موقعیت مناسب به دست آمده است و باید ت ...

چه جالب عزیزم خودمم چند روز پیش برای خودم فال گرفتم دقیقا همین اومد 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
در اثر رفتار شایسته و مهربان شما و همچین دعای پدر و مادرتان از جانب خداوند قادر به نفوذ کلام خواهید ...

الهی من به فدات اینوخیلی راست گفته بخاطر یکاری که الان میکنم مامان بابام همش دعام میکنن باعث افتخارمه😍😍😍چراکه نه قربونت برم ... اول صلوات فرستادم بعدشم امام رضارو به جوادش قسم میدم که واسطتون بشه پیش خداهرچی میخوای بهت بدن🍃😘😍⁦❤️⁩

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
الهی من به فدات اینوخیلی راست گفته بخاطر یکاری که الان میکنم مامان بابام همش دعام میکنن باعث افتخارم ...

فداتشم 

اولین کاری که میکنم بعد از آشتی اینه که میرم پابوسش اگه بطلبه 

تقصیر هیچ کدوممون نیست این دوری و یکی برامون طلسم گرفته اون بیچاره دست خودش نیست 😔😔 

حاجت روا باشی عزیزم 💙😘