2733
2734
عنوان

بچه سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2462 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظشون کنه براتون آفرین مادر فعال 😍 خوشم اومد😉 دودلیت از کدوم لحاظه ؟ دغدغه اف ...

من چون سزارینی هستم از  زایمان چهارم میترسم 

و بچه ها هر چی بزرگ تر میشن،  مسائل و دردسرهایی که دارن بیشتر میشه و این توان برِ... 

در کل تا پنج  بچه رو دوست دارم داشته باشم اما فعلاً نه،  شاید سنم سی و سه سال به بعد شد،  بخوام اقدام کنم...

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

منم دلم بچه می خواد  دلم ضعف میره واسه بچه دوم یکی دارم می گم  پسرم تنها نمونه ولی بااین وضع جامعه گرونی  سختی زندگی اگه نتونیم یه زندگی و آینده مناسب براش فراهم کنم ظلمه ...  ...😥😥😥کاش مثل قدیم بود بچه زیاد خوبه

2731
فاصله سنی بچه هات چنده

11 و 6 ساله دخترام 

پسرم ده ماهه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
خودت چند سالته

33 سالمه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
پشیمون نشدی هیچوقت من به خاطر شرایطم فکر نکنم بتونم دومیو بیارم با اینکه خودم دوست دارم دوتا داشته ب ...

اصلا خودشم خیلی راضی هست

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
2738

به نظرم نیار،من الان ۳تا خواهر دارم،ولی هر کی پی زندگی خودشه هر کدوم تو یه شهر شاید هفته ای دو مرتبه باهم صحبت کنیم.به فکر خودت باش،به بدنت ظلم نکن دخترت بیشتر از خواهر به یه رفاه نسبی نیاز داره به یه آینده ی روشن.برا آینده شون برنامریزی کن

منم دلم بچه می خواد  دلم ضعف میره واسه بچه دوم یکی دارم می گم  پسرم تنها نمونه ولی بااین و ...

چرا هیچکه از کرونا نمیترسه  من چرا انیقدر ترسو شدم 

خواهشا نگین این وضع ممکنه چند سال طول بکشه چون ممکنه کار یوقت بشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706