2737
2739
عنوان

بدترین حرفی که ازبچگی تاالان شنیدین چیبوده که دلتون شکسته😪

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 84 پست

به خاطر یه اشتباه، پسرعمم که عشقم بود بهم یه حرفی زد که دلم اتیش گرفت...

ولی بعد ازم معذرت خواهی کرد کلی و گفت پشیمون شدم و هیچوقت چیزی تو دلم نبوده ولی حرفش رو دلم سنگینی میکنه هروقت یادش میوفتم کلی گریه میکنم،همون شبم که این حرفو زد اینقدر گریه کردم و هق هق زدم اخرشم بالا اوردم از شدت گریه بیهوش شدم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلی 

من از بچگی توهین تمسخر و بی احترامی همچی شنیدم ..خیلی زیاد 

کوچکترینش.....

گوساله

میمون

سگ

لجن 

....

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
2731

هی لوزومی نمی بینم که خاطرات بد به یاد بیارم

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
چاقی همه یه بار بهم گفتن بعضیا شونم مسخرم کردن ⁦☹️⁩ نمیبخشمشون

به منم میگن لاغر

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
بی وجودترین آدمهااونایین که میگن یتیم وصغییرالبته باطعنه 

مثلا میخوان ترحم کنن ولی نمیدونن دل میشکنن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2740

دوتا جمله ای ک هیچکسو بخاطرشون نمیبخشم

۱-پسرنما چرا جنسیت تغییر نمیدی

۲-دختر .....برو اونور تو از ما نیستی 

دو جمله ک تا الان بعد ازدواج باهامن

کاش بجای باران ک همه دوستش دارند ولی با چتر زیرش می روند عشق ببارد تا همه زیرش خیس شوند

تو ۶ سالگی مادرم بهم میگفت بسکه حال بهم زنی هیچکس تو رو نمیگیره

قراره عاشق من بشن به خاطر رسیدن به من با تو ازدواج کنن

خیلی دلم شکست .گفتن این حرف به این زشتی و بیجایی و سرشار از خصومت چه لزومی داشت 

با یه دوست خیلی نزدیک داشتم در مورد ازدواج حرف میزدم ک الکی سخت گیری نکن و فلان بهمان حداقل ببین بعد ردشون کن گفت همه مگه مثل توان فقط لباس عروسو از ازدواج ببینن😑😔 هیچ وقت حرفش یادم نمیره 

عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد/ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست
اره بینیم یه خورده بزرگه ولی کسی نباید منو مسخره بکنه🙂 از طرفی من تو خونه کار میکنم ظرف میشورم غذا ...

نه عزیزم منطورمنومتوجه نشدی منطورم بینیت نبودمنطورم حرف مامانت بودکه گفته ازت خواستگاری نکنن که عروس طایفه شوهرش نشی

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
2706