2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم همسرم گناه داره..

845 بازدید | 34 پست

منو نامزدم(دوست پسری که خیلی جدی هست)هربار که بیرون میریم یه تومن به بالا براش خرج داره

گل میخره رستوران میریم

هربار عذاب وجدان میگیرم تو این گرونی اصن دلم نمیاد

خودمم درامدی ندارم که بخوام مهمونش کنم بنظرم جالبم نمیاد که زن خرج کنه

لعنت به این جامعه که این شرایطو درست کرده برامون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درسته همه ناراحت هستن اما بزار خرج کنه ک بفهمه زن خرج داره

منم دلم میسوزه مراعات میکنم اما بعضی جاها شده الکی خرید کردم ک مرد خسیس بار نیاد

خرج کن

اگ برای ت خزج نکنه برای کی خرج بکنه؟

سیاست زنونه داشته باش

خرج کن که روزی ت زودتر میاد

درسته همه ناراحت هستن اما بزار خرج کنه ک بفهمه زن خرج داره منم دلم میسوزه مراعات میکنم اما بعضی جاه ...

با همین عقیده اومدم جلو اصلا ادم خرج کنی نبود بعبارتی خسیس بود الان ولی عادت کرده

ولی الانم که عادت کرده من دلم میسوزه ولی خب جلوشم نمیگیرم

اگه پولداره بیخیال 

ولی توام می‌تونی مهمونش کنی 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی