2733
2734

اخه اغلب فقط خامه قنادی دارن 

این درصد چربی اش بیشتره 

پس همون خامه قنادی نیست 

میدونم تو خونه هم از کره و شیر بدست میاد ولی فک نکنم مثل آماده ها باشه 

کسی اطلاعی داره

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
وای خوندم هووی کریم🤣

😁😁😁👍 افرین 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه کریم اینجاست که میگی هوی کریم؟😐

دعواهای خانوادگیتونو نریزین تو سایتا😑😐

بی مزه هم خودتونین😐

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2728
مگه کریم اینجاست که میگی هوی کریم؟😐 دعواهای خانوادگیتونو نریزین تو سایتا😑😐 بی مزه هم خودتونین😐

😁 کریم  ول کرده رفته  راه گوسفندا  

چکار‌کنم  گفتم شاید اینجاس 

😁 کریم  ول کرده رفته  راه گوسفندا   چکار‌کنم  گفتم شاید اینجاس

فقط طلاق😑😁😁😁

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2738

کاش میگفتین : مادر شوهرم اینو ازم پرسیده چی بگم ؟ جوابش چیه ؟، بعد هفتاد و نه هزار نی سایتی بازدید میکردن، پنجاه صفحه هم جلو میرفت،اون وسطا چند نفر واقعا جواب سوالتون رو میدادن،

اون صفحه های آخر هم چنتا دعوا درست میشد و بعدم ترکیدن.ولی در کل به جواب میرسیدین😂

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
این خامه های پاکتی صورتی کاله ۳۰٪ چربیه اونارو باید با پودر قند و پودر خامه بزنی ته فرم بگیره

اه مرسی عزیزم برای یک نوع شیرینی میخواستم  نوشته خامه سنگین 

پودر خامه و پدر قند هم دارم 👍👍😘

کاش میگفتین : مادر شوهرم اینو ازم پرسیده چی بگم ؟ جوابش چیه ؟، بعد هفتاد و نه هزار نی سایتی بازدید م ...

وای اره دقیقا همینه 👍👍👍

همیشه یا داستان یا دعوا پربازدید میشن 😑

جای خامه ۲.۵٪ خامه ۳۰٪ درصد بگیر

مرسی 👍

2706