2733
2739
عنوان

هِوی کریم (یا خامه سنگین یا خامه غلیظ) رو میفروشن لوازم قنادی ها؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1434 بازدید | 17 پست

خامه سنگین دارای بیشترین مقدار چربی شیر است که در ایالات متحده چربی آن بین ۳۶ تا ۴۰ درصد و در سایر نقاط جهان حدود ۴۸ درصد است. این خامه در بیشتر فروشگاه‌های مواد غذایی به فروش می‎رسد. این خامه به دلیل داشتن چربی بالا برای سلامتی چندان مناسب نیست ولی در صنعت شیرینی‎پزی، به عنوان یک عنصر کلیدی به شمار می‎رود. خامه سنگین به دلیل داشتن چربی زیاد، با هم زدن فرم بسیار خوبی می‎گیرد و برای تزیین روی کیک‏ها بسیار مناسب است.

برای تهیه خامه سنگین، ۱/۳ پیمانه کره را به روش بن ماری ذوب کنید و پس از خنک شدن به ۲/۳ پیمانه شیر که قبلا با محیط هم‎دما شده اضافه کرده و به مدت ۳ دقیقه با سرعت متوسط همزن خوب به هم بزنید

خامه سنگین دارای بیشترین مقدار چربی شیر است که در ایالات متحده چربی آن بین ۳۶ تا ۴۰ درصد و در سایر ن ...

باور کن‌همین  رو اول خوندم تو نت 😁😁 ولی بازم ممنون اینجا گذاشتی 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فکر کنم بعضی از لوازم قنادی که وسایلشون برند هست  دارند .یک زمانی قنادی امید داشت .

من‌تهران نیستم عزیزم  ممنونازت

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️