2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاغلم ماشین دارم خونه هم از شوهرم بگیرم میتونم مستقل و راحت با بچم زندگی کنم اگه مادرم بذاره

خیلی هم عالیییی

بگو مامان جان قرلونت برم بچه نیستم

من تو اجتماعم از پس خودم خوب بر میام

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
سلام عزیز دلم درباره جدایی چیزی از همسرت نمی‌دونم که بگم کارت درسته یا نه حتما خیلی اذیتی  اما ...

انقد گریه میکنه داداشن زنگ زده میگه این الان  سکته میکنه تو بگو باشه هرچی تو بگی

مادرم خودشو زده ب کولی بازی ک حرفشو بشونه ب کرسی 

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
شوهرمم روانیم کرده ب مادرم گفتم خودمو میکشم ک از شرم راحت شی ابروتو نبرم خودمم راحت شم ازین زندگی&nb ...

نه نگو این حرفارو ب جای این حرفا جوری که دوست داری زندگی کن ،مادرها گاهی خودخواه میشن اما ما باید بدون بی احترامی کاری که ب صلاحمونه انجام بدیم

میشه که بشه؟؟؟

خوب شوهری که اصلا نیست

خیلی خوبه ک

الانم فک کن طلاق گرفتی

کاهی ی مستاجر میاد خونت زندگی کنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

توروخدا زياد به حرف اطرافيان دقت نكن 

تو يك بار فرصت زندگي داري 

اونجور زندگي كن كه راحتي 

اگه از لحاظ مالي استقلال داري و ميتوني پول اجاره خونه و زندگي مستقل بدي حتتماااا مستقل شو 

مشکلت باهمسرت فقط دیراومدنه؟؟؟اونم چون کارش به شیفت شب میخوره؟؟؟

نه اون کارش فقط دوسه هفتس ک رفته

ما خیلی مشکلات داریم از چندساله

انقد گریه میکنه داداشن زنگ زده میگه این الان  سکته میکنه تو بگو باشه هرچی تو بگی مادرم خودشو ز ...

خب مامانا عادتشونه از بس با این کارا ب خواسته هاشون رسیدن ،منطقی پیش برو

میشه که بشه؟؟؟

سلام عزیزم مشکل تو دوتاس یکی مادرت یکی همسرت اگه نمی تونی زندگی کنی حالا به هر دلیلی.. بشین با خودت خیلی سبک و سنگین کن چون تو یه بچه م داری و از خونه پدری هم امیدی نداری.. و خیلی شرایط واست سخت میشه باید همه چیز رو در نظر بگیری بعد این خونه که الان داخلش ساکنی مال خودته ؟یعنی بعد  طلاقم میتونی بمونی؟ 

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...

عزیزم به پدرت بگو

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
توروخدا زياد به حرف اطرافيان دقت نكن  تو يك بار فرصت زندگي داري  اونجور زندگي كن كه راحت ...

خونه رو از شوهرم میگیرم ماشین دارم حقوقم دارم شاغلم

فقط مادرم نمیذاره زندگی کنم مث ادم

2706