2733
2734
عنوان

واقعا معلما فازشون چی بود شغل پدر میپرسیدن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3367 بازدید | 218 پست
ربطی ب روحیات نداره.بچه ای ک پدرش پزشکه با بچه یه کارگر خیلی فرق داره.اینطوری میدونی ازهرکدوم چ توقع ...

عزیزم شمااگه معلمی بدون حق الناس پشت سرته

اینکارم دفاع نکن توخفا اطلاعات بچه ها بخونید

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
ارهمنم بچه بودم میرفتم کلاس زبان اصلا ذبیر زبان به اون بچه ای که وضع مالیش بد بود اهمیت نمیداد خب اخ ...

اره چه بچه پولدار چه بچه فقیر هر دو یه اندازه برا کلاس زبان پول میدن ننی دونم چرا همه از پولدارا می ترسن درحالی که فقیرا برا حفظ ابرو و از خجالت بیشتر مواقع سرشون کلاه میره زیادم می دن ولی پولدارا قشنگ بلدن دفاع کنن حقشونو بگیرن

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی هم باباش باربر بود بعد معلم پرسید اونم با افتخار گفت بابا حماله  از اون به بعد معلم محل سگ ...

شغل پدر ب کنار  جلو اون همه بچه با صدای نکره شون نیپرسیدن مامانو بابات چقدر سواد دارن    گمونم عقده ها و کمبود های خودشونو سر بچه های مردم خالی میکردن  لذت میبردن ک طرف دست پاچه و خجالت بکشه

اره جامعه ما اینه مستاجر ما رفته بود مدرسه پسرش به ناظم مدرسه گفته بود پسرت زده پسرمو بدجور اونم گفت ...

لابد مستاجرتون دیه گرفته بوده...اونم گفته خو بگو پسرتو هم بزنع ماهم بی بهره نمونیم

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2728
ربطی ب روحیات نداره.بچه ای ک پدرش پزشکه با بچه یه کارگر خیلی فرق داره.اینطوری میدونی ازهرکدوم چ توقع ...

اولا اگر بحث کمک مالیه اصلا و به هیچ وجه جاش بین ۴۰ نفر نیست 

ثانیا من با افتخار فرزند یه کارگر فصلی هستم و الان دانشجوی سال اخر پزشکی( بدون سهمیه ) هستم و وای برما اگر معلم من قرار بود فکر کنه که به فرزند مزشک بایدمتفاوت با من برخورد کنه 

کمااینکه الان همکلاسی های من که فرزند پزشک هستن ۸۰ درصدشون با انواع و اقسام سهمیه ها قبول شدن و غالبا هم چندان آدم های با کیفیتی نیستن 

از تفکر شما برائت میجویم 

ببخشید دونستن شغل پدر چه ربطی به اموزش داره؟؟اصلا گیریم یکی دکتر باشه یکی رفتگر مگه میخوان جداگانه ب ...

ببین مثلا پدرمن رفتگر.پدرشما پزشک.خب وقتی معلم این سوالو میپرسه میدونه من با چ تغذیه وبا چ امکاناتی میام مدرسه.پدرشما ک پزشکه باشما تو خونه چطور رفتارمیکنه وحتی تو امور درسی به شما کمک میکنه ولی منی ک پدرم رفتگره خودم وخودم.ازمن توقع هرچیزی رو ندارن وخب حتما ازنظر درسی هوای منی ک توخونه باهام کمک نمیشه روبیشتر دارن.ولی شما ک پدرت پزشکه اگه افت تحصیلی پیدا کنی فورا به خانوادت گوشزد میشه.و ازشون توقع همکاری دارن

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
پرونده رو ک به معلم نمیدن.اون یه چیز جداست مال امور دفتری

افرین  ب اون معلمی ک حتی بخودش زحمت نمیده پرونده دانش اموزا رو بخونه و متوسل ب یه همچین شیوه زشتی میشه.. همچین میگی پرونده رو ب معلم نمیدن انگار  جزوه پرونده های محرمانه دولته  

معلمای ما خیلی به ما مدیونن...

اصلا نمیدونستن(اکثرا هنوز هم نمیدونن) رفتارشون چقدر رو اعتماد بنفس بچه تاثیر داره

معلم داشتیم میومد سر کلاس سرشو میذاشت رو میز میخوابید ما هم بیکار ...

2738
عزیزم شمااگه معلمی بدون حق الناس پشت سرته اینکارم دفاع نکن توخفا اطلاعات بچه ها بخونید

چ حق الناسی به گردن منه؟؟؟میشه بگید.من وقتی دانش آموزم میگه پدرم کارگره خب من توقع ندارم ک این حتما باید بامدادقرمز بنویسه.حتما باید واسه هر درس دفتر جدا داشته باشه.شما خدا نیستی عزیزم ک بدونی گرون من حق الناس هست یانه

پرونده رو ک به معلم نمیدن.اون یه چیز جداست مال امور دفتری

یله چون معلم قرار نیست کمک به مدرسه جمع کنه 

پس یک سری اطلاعات محرمانه ست و لزومی نداره معلم بدونه اگر قرار بود بدونه تو دفتر کلاسی مینوشتن 

خدیجه اصغری /پدر حمال

مهین اکبری/پدر وزیر 

شهین ترابی /پدر ‌پزشک 

چه چیزایی میگین خدایی !

افرین  ب اون معلمی ک حتی بخودش زحمت نمیده پرونده دانش اموزا رو بخونه و متوسل ب یه همچین شیوه زش ...

خب معلومه ک محرمانست.اگه قرار باشه همه معلما دست ب پرونده بزنن که ببین چی بشه

شغل پدر ب کنار  جلو اون همه بچه با صدای نکره شون نیپرسیدن مامانو بابات چقدر سواد دارن   & ...

اصلا زندگی شخصی بچه ها به اونا ربطی نداره خیلی مهمه از تو پرونده یا خصوصی می تونن بیرون از کلاس بپرسن 

اینی که پدرومادرا چقدر سواد دارن باز به بچه مربوط نیست چون عده ای بودن که بااینکه زرنگ و باهوش بودن یا هزینه تحصیل نداشتن یا باید می رفتن سرکار خرج خواهر برادرای کوچیک رو بدن 

معلم وظیفه اشه درس دادن نه کنجکاوی تو زندگی دیگران 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
چ حق الناسی به گردن منه؟؟؟میشه بگید.من وقتی دانش آموزم میگه پدرم کارگره خب من توقع ندارم ک این حتما ...

ولی بنده خدا که هستم ولی نفرین وحق یادمه به گردن معلمام دارم . ظلم ظلمه وظالم پیش خدا خوار

شماهم عزیزم اطلاعات را جلو جمع نگیرید جدا ودرخفا بگیرید همون روحیه بچه اگه ضربه بخوره حق الناسش گردنتونه

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
یله چون معلم قرار نیست کمک به مدرسه جمع کنه  پس یک سری اطلاعات محرمانه ست و لزومی نداره معلم ب ...

عزیزم معلم نه نیازی ب کمک دانش اموز داره نه اجازه داره.توپست بالاتر توضیح دادم که اینا از مراتب بالاتر از معلما خواسته میشه ک سوال کنن ازبچه ها.

2706