2733
2734
عنوان

سارا و نیکا فرقانی اصل و واکنش تتلو

| مشاهده متن کامل بحث + 18188 بازدید | 180 پست

اونا خارج کشور هستم وبافرهنگ اونجا بزرگ شدن شایدم اصلن اعتقادی ندارن اخه ب ما چه اه

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشون نبودن که فتوشاپ بود عزیزان معلومه که

ن دقیقا خودشونن

من عکسای مختلفو از زوایای مختلف دیدم

چهره دقیقا خودشونن

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
2731

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقلِ مُرده
و از عاقل ولی دیدم چنگ و غذایِ گربه

هیچ خفاشی نمیتواند ویروسِ آدم بسازد
مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد

چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و
چه بسیار که خود در پیمانه کم بودند و حذف شدند

و حذفِ طبیعت را دوایی نیست
حتی اگر برای سرطان یا کرونا دارویی پیدا شود...

سلطان#  

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

جالبه یه کاربری را الان دیدم تو این تاپیک که ادعای فرهنگ و سوادش میشه .همین نیم ساعت پیش یه کامنت نوشت تو یه تاپیک دیگه .بی فرهنگ ترین بود .اسکرینشم دارم:) 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
هیچ وقت ب خودم اجازه نمیدم بگم فلانی زشته یهگا استخره...  ب من چه مگه ماها فرشته ایم؟

من که هستم😁😁😁😉

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740

اول که. اونا ایران نیسن و یه چیز عادی بوده لباسشون و تو. استخر مختلط بودنشون...بعدا خدای هیکلشون خیلی خوب. بود..نمیشه از حق گذشت

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
یبار یکیشون ی ویدیو داده بود میگف اون فیلما همش فتوشاپه اون اقاهه اخاذی میکنه ازمون اسگول حتی نمیدون ...

میخواستم بگم که شما گفتی فیلم که فتوشاپ نمیشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
جالبه یه کاربری را الان دیدم تو این تاپیک که ادعای فرهنگ و سوادش میشه .همین نیم ساعت پیش یه کامنت نو ...

تو چقدر پیگیرشی

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
هیچ وقت ب خودم اجازه نمیدم بگم فلانی زشته یهگا استخره...  ب من چه مگه ماها فرشته ایم؟

موافقم

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  

خوب اين دوتا خارج از كشور زندگي ميكنن چيز عجيبي نيست كه اينطور لباس ميپوشن عاديه

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
جالبه یه کاربری را الان دیدم تو این تاپیک که ادعای فرهنگ و سوادش میشه .همین نیم ساعت پیش یه کامنت نو ...

کی بود؟

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)