2733
2734
عنوان

سارا و نیکا فرقانی اصل و واکنش تتلو

| مشاهده متن کامل بحث + 18188 بازدید | 180 پست
تو چقدر پیگیرشی

کجای پیگیریم را دیدی تازه :))

حرفش خیلی زشت بود ‌.نی نی یار ۵ ندیده هنوز که قطعش کنه :) قطع نکردش اسکرین میفرستم واسه نی نی یار ...

چون اون تاپیک ترکید 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجای پیگیریم را دیدی تازه :)) حرفش خیلی زشت بود ‌.نی نی یار ۵ ندیده هنوز که قطعش کنه :) قطع نکردش ا ...

تا ندادی که بترکه بده بخونیم😁😁😁😁😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چقد پیگیرشی

کامنت بالاترم گفتم .درسته من پیگیرم:)

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2728
کجای پیگیریم را دیدی تازه :)) حرفش خیلی زشت بود ‌.نی نی یار ۵ ندیده هنوز که قطعش کنه :) قطع نکردش ا ...

الان بقیه اشم دیدم

خدایا ب دور

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
تا ندادی که بترکه بده بخونیم😁😁😁😁😁

😃😃

چه فرقی دارم پس .وقتی اسکرین جنسی را پخش کنم ؟!

2740

منم دیدم بیخیال

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
تتلو که پیج نداره ...کجا گفته بود هیکل عمه من از اینا بهتره؟؟؟

کی گفته؟ پیجو پوکوندن الان دوباره اومده بزن گوگل میاره

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)
خلنوما اگر خبر ندارین فیلم هن میشه فتوشاپ کرد تو گوگل سرچ کنید اما کلا اونا سارا نیکا نیستن معلومه

چرا اونان خودشون مث اینکه گفتن چون عکسای خصوصیه از کسی ک انتشار داده شکایت میکنیم