2733
2739
عنوان

جریان چیه؟میشه یکی بیاد منو قانع کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 190 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا بوده ما خلافش رو دیدیم کی از زن خیانتکار دفاع کردن؟؟؟

اصلا میزارن تاپیکشون بمونه؟؟؟!

دلداری و دفاع پیشکش

تا یه تاپیک اینجوری زده بشه فوری میترکه

Instagram📷me_in_netherlands 
2731

چون تو جامعه حقیقی برعکس حرف های شماس(دیدگاه همه) همیشه زن مقصر و محکومه

اینجا همه واکنش معکوس نشون میدن در برابر بی عدالتی های جامعه واقعی

تو حقیقت زن محکوم و مرد تبرئه س

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

فهمیدی ب منم بگو ـ

منم نمیدونم چرا از ازدواج دختر بچه ها دفاع میکنن سواله برام

و ی چیز دیگ میاد میگ نشسته بودم شوهرم گلدونو پرت کرد تو سرم ی عده ام میان اه و ناله و نفرین دیگ نمیپرسن ک تو چیکار کردی ک اینطور شد 

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد
دقیقا خیانت خیانته هیچ توجیهی هم نداره من امروز دوتا تاپیک رفتم تودوتاشم متهم شدم و کلی توهین گردن ...

چرا انقدر دوست داری خودتو مظلوم نشون بدی !!! 

تاپیک دومی که میگی که بدبخت اصلا بخثش خیانت نبود در مراحل طلاق خواستگار داشت حالا هم بعد از طلاق میخواستن به هم نزدیک بشن 

سوالاتتم جوابش اینه شما نیمه خالی لیوانو میبینی 

وقتی یه زنی خیانت میکنه نود درصد خانما باهاش برخورد میکنن شاید ده درصد کمی اروم تر باهاش برخورد میکنن که این تو سطح جامعه هم هست فرهنگا و افکار مختلفه 

2740
فهمیدی ب منم بگو ـ منم نمیدونم چرا از ازدواج دختر بچه ها دفاع میکنن سواله برام و ی چیز دیگ میاد می ...

آره دیگه اگه بپرسی چرا؟

همه میان میخورنت که هرکاری هم کرده باشه حق نداشته اینکارو بکنه

بابا بعضی از ما زنا اصلا من،خوده من انقد میرم رو اعصاب شوهرم خانوادشو فحش میدم بی احترامی‌میکنم غر میزنم غیرتشو تحریک میکنم آخر طرف دیوونه میشه دیگه

چرا انقدر دوست داری خودتو مظلوم نشون بدی !!!  تاپیک دومی که میگی که بدبخت اصلا بخثش خیانت نبود ...

شما هنوزم که هنوزه داری طرفداری میکنی؟

طرف طلاق نگرفته بود میگفت داریم میریم رستوران باعشق سابقم

توروخدا هیچی نگو اعصابم به هم میریزه

آره دیگه اگه بپرسی چرا؟ همه میان میخورنت که هرکاری هم کرده باشه حق نداشته اینکارو بکنه بابا بعضی ا ...

اره والا عمل عکس العمل میاره دیگ قانون طبیعیه

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد
وای اینجا نی ن سایته 😂😂😂

من درمورد خیانت زنداداشم حرف زدم ریختن سرم نزدیک بود مجازی منو و داداشمو اعدام کنن .همه گفتن مقصر داداشته که زنش خیانت کرده ببینم چیکارش کردین فرار کرده.درصورتی که با شوهر خالش  رفت چون پولدار بود به داداشم خیانت کرد چون بی پول بود.دلیل قانع کننده هم برا خودش داشت تو شوهر بی پولی هستی هر موقع فلان مدل ماشین و فلان متراژ خونه برام خریدی اونموقع بهت وفادار میمونم و باهات زندگی میکنم.اینا بماند اینکه همه داداشمو مقصر میدونستن و من داشتم خورده میشدم توسط بعضی کاربرا جالب بود برام

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2706