2752
2734
عنوان

با این چیزی که ازبابام دیدم چیکار کنم.. ؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خوب پدرت با خانمها اینطورین

همین که نمیذاره اینستا نصب کنی یعنی روت غیرت داره اصلا مگه میشه پدر رو دخترش غیرت نداشته باشه حتی اون پدری که خرابه

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج

کلا کسایی ک منع میکنن یه چیزی رو خودشون بدترین استفاده رو میکنن وبقیه رم مثه خودشون میبینن,عزیرم تو کاری نمیتونی بکنی انگار چیزی ندیدی ارتباطی ک نبوده سرچ بوده دیگ میخاسته ببینه 😒

نباید دنبال بابات آتو بگردی اونم آدمه شاید از رو کنجکاوی اینکارو کرده اونم آماده اشتباه میکنه....

نه دنبال اتو نبودم چون نمیزاره خودم اینستانصب کنم خواستم از توواینستاش پیج یکیو چک کنم... که اینارو دیدم

خب چیزی نیس ک این یه جور کنحکاویه مرداس نسبت ب رابطه همه ی مردا هم میبینن اون ب رابطه ی شخصیه پدرت بامادرت ربط داره تو قرارنیس ناراحت شی مطمئن باش ازدواج کنی هم شوهرتم میبینه

گوشی وسیله ی شخصیه.

بابا هم انسانه و جایزالخطا.

هیچ آدمی هم بی نقص و مبرا نیست.

این کنجکاوی رو اکثر آقایون دارند.

دیده هاتون رو فراموش کنید.

احترام پدر واجبه.

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
2706