2733
2734
عنوان

اقدامی های شهریور بیایین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 7938 بازدید | 1664 پست
انشاالله عزیزم من شنیدم از سوم پری تاهفتم ولی اگ از سوم نشد ازپنجم پری تانهم البته شانس دوقلو رو ...

عاشق دوقلو هستم پس از پنجم تا نهم روزی یدونه

این ماه نی نی میاد تو دلم 😍😍😍

نه شبی دوتابامعده پر

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دونیم میلی گرمشو بگیر از پنجم تانهم شبی دوتا بخور منم همین کارو میکنم 

انشاالله ی دوقلوی خوشگل خدانصیبت کنه😍

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
دونیم میلی گرمشو بگیر از پنجم تانهم شبی دوتا بخور منم همین کارو میکنم  انشاالله ی دوقلوی خوشگل ...

انشالله پس این ماه این کارو میکنم   انشاالله این ماه خدا یه نی نی تپل مپل تو دلت بذاره ابجی 

این ماه نی نی میاد تو دلم 😍😍😍
2728
انشالله پس این ماه این کارو میکنم   انشاالله این ماه خدا یه نی نی تپل مپل تو دلت بذاره ابجی&nbs ...

انشاالله خدا از زبونت بشنوه😍

فداتم انشاالله این ماه باخبرای خوب خوب بیاییم😊

لتروزول مصرف خودسرانه اش مشکلی نداره؟ مثلا من هنوز اقدام نکردم اول راه بخورم بعد اقدام کنم اشکالی د ...

نه عزیزم شما تازه ی ماهه اقدامی من شش ماهع اقدامم نخور ی وقت خدای نکرده مشکلی پیش نیاد

جدی؟ آخه همسرم عاشق دوقلو هست گفتم شاید خوبه😁 من هنوز اقدام نکردم که

اخی😍

انشاالله طبیعی دوقلوبارداربشی البته خیلی سخته من خودم اصلا دوستندارم😊

2738
منم سخته برام دوقلو هم سختی خودشو داره والا هم مادر هم بچه ها هرچی خیره

انشاالله من جاریم دوقلو داشت وحشتناک بود نارس سزارین شد و بعدشم همش دوتا بچه همزمان گریه و ناراحتی و مریضی و عوض کردن پوشک و حموم بردنشونو و غذا دادنشونو وااااااای من ک دیوونه میشدم😑

حالا ولی دوتاشون ۵سالشونع واسع خودشون بزرگ شدن ها😁

انشاالله ک همین طور باشه ولی این دکترا همش همینو بلدن بگن طبیعیه طبیعیه  

واسم دعا کنین این ماه حامله باشم 

ان شاالله شما هم همگی باردار بشین

نذر کردم اگه باردار شدم واسه همه منتظرا ی قرآن ختم کنم

مامان دوتا دخمل ناز 😍
واسم دعا کنین این ماه حامله باشم  ان شاالله شما هم همگی باردار بشین نذر کردم اگه باردار شدم و ...

الهییییییی عزیزم انشاالله ک بحق قران کریم بارداربشی و بچت سالم و صالح بیااااد بغلت اما ختم قران خیلی زیاده میتونی خودت میخوای بخونی؟

با اجازه استاتر ميخاستم بگم ما كارهاي بچه گانه تابستاني را حراج كرديم همه زير 30 تومان

لباساتون سایزچنده براچندساله چطوری میشع سفارش داد؟

2706