2733
2734
عنوان

اقدامی های شهریور بیایین باهم باشیم

7938 بازدید | 1664 پست

سلام خانما این ماه ک بشه مرداد اقدام بودم خیلیم علائم داشتم و متاسفانه موعدم پری شدم

شهریور باتوکل ب خدا دوباره تلاشمونو میکنیم واسه ی یه نی نی تپلی مپلی هرکی دوسداشت بیاد باهم باشیم از تجربیات هم استفاده کنیم

باتوکل ب خدا دوباره تلاش💪💪💪💪

😎😎😊😊😊

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

منم امروز موعده پریود نشدم. همه دردهایی هم که داستم رفت!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منکه دیگه نه دنبال علائمم نه چیزی این ماهم نشدم میخوام برم لیزر دیگه برام مهم نیست چی پیش میاد

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2728
2738
منم امروز موعده پریود نشدم. همه دردهایی هم که داستم رفت!

اره منم😅

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
منم از شهریور اقدام میکنم  انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه

انشاالله

من پریود شدم ولی پریودم عجیب بود  همیشه تا یه روز بود بعد لکه بینی شروع میشد  ولی این با ...

خب بی بی چک میزدی

بچه ها دقیقا اقدام یعنی چی؟ من تازه پاپ انجام دادم و آز چکاب کامل حالا میخوام برم تو اقدام باید چ ...

عزیزم گرمیجات بخور خودت و شوهرت و تقویت کن شیر محلی باعسل بخورید مغزیجات موز انبه مویز کنجد عرق خارخاسک بخوره شوهرت سیاه دونه عسل ناشتا بخورید

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
من پریود شدم ولی پریودم عجیب بود  همیشه تا یه روز بود بعد لکه بینی شروع میشد  ولی این با ...

لک لانه گزینی شایدبوده

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
من چندروزدیگه موعدمه.. شهریورمیخوام اقدام کنم.. انشالله خدابه هممون همین ماه نی نی بده

انشاالله ک نشی اگ شدی غصه نخوربیا پیش ما😊

2706