2733
2734
عنوان

اقدامی های شهریور بیایین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 7938 بازدید | 1664 پست
عزیزم شما دکترت لتروزول داد امپول ازادسازی بهت نداد؟ لتروزول و گفت فقط ی دوره بخوری یا دوسه ماهی با ...

عزیزم دکتر بهم فقط یه دوره لتروزول داد امپول نداد فک کنم نیاز نداشته لتروزول خیلی قوی هست خیلیا با خوردنش ماه اول حامله شدن دعا کنم منم حامله بشم 

عزیزم دکتر بهم فقط یه دوره لتروزول داد امپول نداد فک کنم نیاز نداشته لتروزول خیلی قوی هست خیلیا با خ ...

انشاالله عزیزززززم اینماه اقدام بودی؟

یاشهریور اقدام میکنی؟

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه خیلی درد دارم اما نیومده

وا😳

تاحالا باید میشدی؟

ت اخرین اقدامت کی بوده؟

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
مررررررسی گلم ک تگم کردی  همراهتونم انشالله ک همگی این ماه باخبرای خوب بیاییم

فداتم گلم انشاالله😊😊😊

بچه ها من امروز پریود شدم ...خیلی اینماه امید داشتم 😥 

اخی عزیزم😅

فدای سرت اومدی بردل خودم اقدامت طبیعی بود قرص ودارو استفاده نکرده بودی؟

2738
انشاالله ک هستی😍 نبودیم بیا ور دل خودمون😅

باشه😂

ولی در کل من مشکلم یک چیز دیگس زود میگیره واسه ما

اون دفعه باردار شدم ولی قلبش تشکیل نشد 

میترسم این دفعه هم همین طوری بشه

اخی عزیزم😅 فدای سرت اومدی بردل خودم اقدامت طبیعی بود قرص ودارو استفاده نکرده بودی؟

نه طبیعی بودش اگه نشه که باید قرص بخورم

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
نه طبیعی بودش اگه نشه که باید قرص بخورم

نمیدونم من اینماه میخوام قرص لتروزول و مصرف کنم ببینم چی میشع

باشه😂 ولی در کل من مشکلم یک چیز دیگس زود میگیره واسه ما اون دفعه باردار شدم ولی قلبش تشکیل نشد&nb ...

ایشاالله ک ایندفع تشکیل میشع واس منم برای اولی زود گرفت دومیم هیچ مشکلی ندارم سونو و ازمایش اینارودادم باکیتم اقدامم بود تعجبم چطور نگرفت😅

2706