2737
2734
عنوان

ناهار چی درست کنم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتلت چجوری درست  میشه خواهس بگو تا من درست کنم

چند عدد سیب زمینی خام و یه عدد پیاز رنده کن همراه با گوشت چرخ و زردچوبه و نمک وفلفل و۲قاشق پودرسوخاری کامل ورز بده وتوی روغن سرخ کن.چندوقته ازدواج کردی؟ 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
املت😁😋🤢

املت سخته، نیمرو درست کن  

کی حال رنده و سرخ کردن گوجه داره

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2728
کتلت چجوری درست  میشه خواهس بگو تا من درست کنم

گوشت چرخ کرده، سیب زمینی و پیاز همع رو رنده یا چرخ می کنی، ۲،۳ قاشق آرد نخودچی با ۱،۲ تا تخم مرغ میزنی و نمک و فلفل و گرد لیمو و اینا بعد قاطی می کنی و ماساژ میدی و بعد عین کو کو تو روغن سرخ می کنی

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
چند عدد سیب زمینی خام و یه عدد پیاز رنده کن همراه با گوشت چرخ و زردچوبه و نمک وفلفل و۲قاشق پودرسوخار ...

سه ساله😂

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..
ماست و خربزه!!

نمیشه؟ کلا هرچی تو یخچال هست میریزم سر سفره😂

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2738
املت سخته، نیمرو درست کن     کی حال رنده و سرخ کردن گوجه داره

راستم میگیا ..🤣🤣

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
گوشت چرخ کرده، سیب زمینی و پیاز همع رو رنده یا چرخ می کنی، ۲،۳ قاشق آرد نخودچی با ۱،۲ تا تخم مرغ میز ...

بنظرم تخم مرغ نزنی بهتره