2733
2734
عنوان

ناهار چی درست کنم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتلت گوشتش خیلی خیلی کمه اما شامی بیشترگوشتش

چون ما اصلا به کتلت گوشت نمیزنیم کتلت شیرازی معروفم هست ولی حیف که اشپز جرفه ای میخواد

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731
چون ما اصلا به کتلت گوشت نمیزنیم کتلت شیرازی معروفم هست ولی حیف که اشپز جرفه ای میخواد

خوردم کتلت شیرازی خیلی خوشمزه من کازرون زندگی کردم چند سال واقعا خوشمزه هست 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
نوش جونتون،دستورشو لطف میکنی بدی❤

ممنون گلم.مرغو با پیاز تفت مییدی بعد یکم که هم پیاز هم مرغ سرخ شد زرد چوبه و نمک و فلفل سیاه و قرمز میزنی بهش اگه ادویه مرغم داری یکمم ادویه مرغ بزن بعد بسته به اندازه خورست رب انار بزن بهش مثلا من واسه ۶ تیکه گوشت مرغ ۳ قاشق رب انار ملس میریزم.چنتا هم الوچه هر طعمی که دوس داری بریز توش اب بریز بذار بپزهتیکه های مرغت کوچیکتر باشه بهتره چون رب انار میره تو خوردش بذار یه ساعت و نیم بپزه تا غلیظ شه سسش.البته سسش خیلی غلیظ نمیشه 

ممنون گلم.مرغو با پیاز تفت مییدی بعد یکم که هم پیاز هم مرغ سرخ شد زرد چوبه و نمک و فلفل سیاه و قرمز ...

مچکرم.ممنون ک زحمت کشیدی تایپ کردی😘😘😘😘

بزند شنبه بیایی و دل جمعه بسوزد آقا.(یا مهدی عج)
2740