2733
2739
عنوان

صادقانه اگر جای من بودین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 91 پست
ببین این فکرا رو بریز دور متخصص بیکار نمیمونه تو دوران دانشجویی ممکنه کسی کار کجوال بکنه ولی همونم ...

واقعا امیدوار شدم حتما سعی میکنم برای کاری اقدام کنم

خدایا شکرت 🍃                                    
اصلا همچین چیزی نیست اینو کی بهتون گفته؟ خیلیا پرونده مهاجرت شغلی دارن دانشجویی هم اقدام میکنن که ...

سابقه کارم یک و نیمه، باید سه سال بشه پرسیدم ولی زبان جنرالم شیش میشه چون ماک اکادمیکم پنج بود تو پروشات

خدایا شکرت 🍃                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین شهر و کشورو نمیتونم بگم ولی تابلوئه که کدوم کشورا میشه شغلی مهاجرت کرد     بعد اینکه ...

ببخشید اشکال نداره درخواست دوستی بدم اگه یه زمانی سوالی برام پیش اومد بپرسم 🌺

خدایا شکرت 🍃                                    
سابقه کارم یک و نیمه، باید سه سال بشه پرسیدم ولی زبان جنرالم شیش میشه چون ماک اکادمیکم پنج بود تو پر ...

تا ویزات بیاد سه سالم پر میکنی

به نظرم دانشجویی اقدام کن که وقتی میرسی درامد داشته باشی همونجا واسه پی آر اقدام کن کار که گرفتی درسم بذار کنار  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
ببخشید اشکال نداره درخواست دوستی بدم اگه یه زمانی سوالی برام پیش اومد بپرسم 🌺

حتما عزیزم

فقط اطلاعات مهاجرت من اصلا به روز نیست

در مورد هزینه ها و این چیزا شاید بتونم کمکت کنم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
تا ویزات بیاد سه سالم پر میکنی به نظرم دانشجویی اقدام کن که وقتی میرسی درامد داشته باشی همونجا واسه ...

دکترا خیلی سخته 😭 

البته چیزی که گفتین هم روش خوبیه

ببخشید میشه هی اطلاعاتو آپدیت کرد؟ مثلا با سابقه یک و نیم شرو کنم و بعد بگم سابقه ام شده مثلا سه سال؟

خدایا شکرت 🍃                                    
حتما عزیزم فقط اطلاعات مهاجرت من اصلا به روز نیست در مورد هزینه ها و این چیزا شاید بتونم کمکت کنم

خیلی ممنونم 🌺🌺🧡🧡

خدایا شکرت 🍃                                    
دکترا خیلی سخته 😭  البته چیزی که گفتین هم روش خوبیه ببخشید میشه هی اطلاعاتو آپدیت کرد؟ مثلا ...

اگه واسه دانشجویی اقدام کنی که قطعا میشه

چقدر تو الکی سخت میگیری  

2738
اگه واسه دانشجویی اقدام کنی که قطعا میشه چقدر تو الکی سخت میگیری    

اره سخت گیرم 😅

بهرحال ممنون عزیزم خیلی وقتتو گرفتم

موفق باشی 🧡⁦❤️⁩

خدایا شکرت 🍃                                    

ببین رفتن درسته که خیلی میتونه خوب باشه به خصوص تو کشوری که امکانات و رفاه بهتری داره اما شرط رفتن اینه که پول باشه که بتونی از اون رفاه استفاده کنی اگه پشتوانه مالی داری و یا مطمینی اون طرف برات کارت خوب بادرامد بالا هست برو اما اگه قراره اونجا بدون شغل و با جیب خالی شروع کنی نه همین جا بمون 

اونجا کارگرشم بشی لااقل میدونی 2سال دیگه همه چی رواله ولی اینجا سرجات میمونی تا ابد حتی با ماهی 10تو ...

آره درسته متاسفانه

خدایا شکرت 🍃                                    
2706