2733
2739
عنوان

کجای تهران پولدارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 34 پست
چیکار به منطقه داری؟ بزن ارسال با پست. تمام مناطق تهران

آخه دیوار واسه ثبت آگهی میگه باید یه منطقه رو انتخاب کنی!

و در نتیجه فقط و فقط همون منطقه میتونن ببین آگهی منو.

و واسه ثبت یه آگهی دیگه همزمان با همین آگهی توی منطقه دیگه باید با یه شماره دیگه ثبت آگهی کنی.چون دیوار نمیزاره بیشتر از یه آگهی فعال داشته باشی.

اینستاگرامم که همش بستگی به فالور و تعداد فالوور داره که من ندارم! و نمیتونم فالوور جذب کنم

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی جاها عزیزم.نیاوران.ولنجک.کامرانیه.دروس.الهیه.زعفرانیه...... به نظرم تهران بزن منطقه نزن.۱۳۰.۱۴ ...

راست میگی..

هم اینکه من اونجا نیستم و خرید حضوری نمیتونن بکنن

بخاطر قیمت هم شک کنن دیگه کلا نمیخرن.

ممنون..❤

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
کیفتو ببینیم

گلم نی نی سایت خرابه

نمیزاره عکس بفرستیم.خیلی وقته..

2728
ببین عزیزم اونایی ک میگی کیفاشون برنده اکثرا از جاهای خاص خرید میکنن دیوار رو ادمایی ک چک میکنن معمو ...

اینستا آخه مشتری از کجا بیارم.

باید هی تند تند پول مفت بدم بلاگرا تبلیغ کنن واسم.که من این پول و ندارم😔😑

آخه دیوار واسه ثبت آگهی میگه باید یه منطقه رو انتخاب کنی! و در نتیجه فقط و فقط همون منطقه میتونن ب ...

یه منطقه رو بزن که مرکز شهر باشه به همه جای تهران نزدیک باشه و بنویس ارسال با پست. همه میتونن اون آگهی رو ببینن. با پست هم ارسال کن که ارزونتر بشه

همه شهرها بزن

دیوار نمیزاره  بیشتر از یه آگهی بزنی

باید با شماره های مختلف آگهی بزنم

که اونم نمیشه!

چون مگه من چند تا خط و شماره میتونم داشته باشم! 

امکانش نیس...

میشه ببینمش ؟  خدا قوت

ممنونم گلم.

نی نی سایت نمیزاره عکس بفرستیم

یه مدته خرابه

2738
میشه ببینمش ؟  خدا قوت

کیف تریکو هستش با کفی چوبی

بزن گوگل میاد.

کیفتو ببینیم

کیف تریکو هستش با کفی چوبی

بزن گوگل مدلاشو میاره

راست میگی.. هم اینکه من اونجا نیستم و خرید حضوری نمیتونن بکنن بخاطر قیمت هم شک کنن دیگه کلا نمیخر ...

عزیزم همیشه اعتماد به نفس داشته باش.با دستای خودت ارزش کار خودتو پایین نیار.۲۰ تومن سود برای کار دست خیلی کمه.

و اینکه همه مناطق تهران رو بزن .

آخه دیوار واسه ثبت آگهی میگه باید یه منطقه رو انتخاب کنی! و در نتیجه فقط و فقط همون منطقه میتونن ب ...

کی گفته فقط همون منطقه میبینن😳😳

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
کی گفته فقط همون منطقه میبینن😳😳

خب اگه توی تنظیمات دیوار نزنن مناطق دیگه.و فقط روی محله و منطقه خودشون باشه،فقط مال خودشونو میبینن دیگه

2706