2737
2739
عنوان

کجای تهران پولدارن؟

800 بازدید | 34 پست

خخخ

قربون طرز سوال کردنم برم!😂😂😂😂

کجای تهران و کدوم محله ها ، بدون دغدغه هستن و مرفه هستن و میتونن راحت چیزای دلبخواه خودشون رو بخرن؟ 

بدون دغدغه پول؟

یه مدته دارم آموزش کیف میگیرم

الن کامل بلدم و سر شب تا الان پای یه کیفم و شوق و ذوق تمومش کردم

اما توی شهرستان نمیخرن.

ولی توی دیوار تهران بزنم شاید بخرن..

البته اگه ارزون و مفت بزنم.

میخوام روی هر کیفی که ۵۰ تومن هزینه درست کردنشه،۲۰ تومن سود کنم.در حالی که کیف تریکو دیدم تهران میزنن ۱۵۰ و بالاااااتر داخل دیوار واسه فروش.

خب حالا راهنمایی کنید.

کدوم نطقه و محله تهران آگهی بدم؟؟؟؟؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

خستم...

یکم قر وقاطی نوشتم

*با شوق و ذوق تمومش کردم.

*الان

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فکر کنم اونایی که میخوای انقدرررر پولدار باشن  خودشون چیزای مارک  و خیلی گرون میخرن   شما توی یه جای متوسط که بتونن بخرن ولی اونقدر براشون برند  و مارک مهم نباشه  فکر کنم موفق تر باشی  البته این نظر منه 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2738

ببین عزیزم اونایی ک میگی کیفاشون برنده اکثرا از جاهای خاص خرید میکنن دیوار رو ادمایی ک چک میکنن معمولا سطح متوسط و پایینی دارن 

پیج اینستا هم بزنی خوبه عزیزم

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
عزیزم مناطق پولدار نشین و اونی ک مد نظرته ب کمتر از برند مدنظرشون راضی نمیشن  هر چیزی رو  ...

ممنون

اتفاقا شوهرم هم نظر شمارو داره

میگه مناطق فقیر و متوسط و متوسط روبه بالا

از آدمای مرفع و وضع عالی بهتر چیزای اکسسوری و تزیینی و خنزل پنزل میخرن.

2706