2733
2739
عنوان

سوال رانندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 26 پست

عزیزم بعدم وقتی روشن شد ماشین کلاچ رو میگیری و میزنی دنده یک،بعد همینجور که یواش گاز میدی همزمان پات رو آروم از روی کلاچ برمیداری که ماشین نپره ،اینو همیشه بدون اگه توی حالت ایست ماشین توی دنده باشه میپره ماشین و خاموش میشه،پس موقعی هم که میخوای ایست کنی سرعت رو کم کن با ترمز،بعدش کلاچ رو بگیر و یواش ترمز رو فشار بده و دنده رو خلاص کن،اگه دنده رو خلاص نکنی ماشین باز میپره و خاموش میشه،این نکته هایی که گفتم رو برو توی ماشین خاموش بشین و تمرین کن،یه کم که جا افتاد با ماشین روشن انجام بده تا ملکه ذهنت بشه و عادت کنی 

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اگه ترمزو نگیرم ماشین عقب عقب میاد ماشین تو سربالاییه میخواهیم راه بیفتیم چمیکنیم

بنظرم ماشینو بگو یکی دیگه روشن کنه. ببخشیدا معلومه هیچی از رانندگی نمیدونی خطرناکه اینجوری شروع کنی. 

2731
نه نصف میگیری تا ته نه فقط یکم درگیرش میکنی همین 

ببخشید درست فهمیدم ببین

کلاچو تا ته میگیرم میزارم دنده یک

بعد یکم کلاچو میارم بالا

ترمزدستی میخوابونم

همزمان کلاچ میاد بالا گاز میدم

چون ماشین سربالاییه.پاتو بذار رو ترمز.کلاج رو تا آخر بگیر.دستتو بذار رو دنده.آروم آروم پاتو از رو کلاج بردار.هم زمان دنده که آزاده شروع میکنه به لرزیدن.هر وقت لرزش دنده شروع شد پاتو از رو ترمز بردار ماشین عقب عقب نمیره و ثابت میمونه بعدش پاتو بذار رو گاز و راه بیوفت

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
چون ماشین سربالاییه.پاتو بذار رو ترمز.کلاج رو تا آخر بگیر.دستتو بذار رو دنده.آروم آروم پاتو از رو کل ...

مریبی منم همینجور میگه ولی من تو زمان لرز حس کردن مشکل دارم 

مریبی منم همینجور میگه ولی من تو زمان لرز حس کردن مشکل دارم 

احتمالا عجله میکنی.تنها راه و بهترین راه سربالایی روشن کردن نیم کلاجه.

وگرنه خیلی سخته انقدر سرعت عمل داشته باشی که پاتو از رو ترمز برداری و سریع گاز بدی ماشین داغون میشه.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
2738

نیاز نیس اینکارو کنی خب ....

بزن تو دنده... پات همونطور رو کلاژ ترمز دستی بخوابون اروم اروم پات از رو کلاژ بردار ماشین شروع ب حرکت میکنه 

تو سربالایی یا سر پایینی هم کلاژ ترمز دستی باید همزمان باهم اروممم ترمز دستی بدی پایین پاتو از اروم از رو کلاژ بردای ماشین حرکت میکنه و خاموش نمیشه اصلا

یک ذره گاز بده دور موتور ک رفت روی 2 یواش یواش پاتو از روی کلاج بردار کامل ولش نکنی ها خود ماشین راه میفته یکم ک رفتی جلو گاز بده دنده 2 کن پاتم از روی کلاج کامل بردار

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.